HURAGAN - MIESZKO GNIEZNO 1-1

Nie udało się piłkarzom Huraganu dopisać trzech punktów w spotkaniu z Mieszkiem Gniezno, które zakończyło się remisem 1-1. Szkoda, bo była szansa na dołączenie do ścisłej czołówki tabeli, jednak z przebiegu spotkania można uznać, że wynik jest sprawiedliwy i nie krzywdzi żadnej ze stron. W meczu, jak to w derbach nie brakowało ostrej walki, brzydkiej i brutalnej gry z obu stron. Niestety słabą częścią widowiska okazał się sędzia, który często nie mógł zapanować nad emocjami zawodników.

Goście wyszli w tym meczu na prowadzenie, kiedy Daniel Szymański wykorzystał sytuację sam na sam pokonując Dariusza Nowaka już w 23 minucie. Na odpowiedź Huraganu trzeba było poczekać tylko pięć minut, bramkę z rzutu karnego podyktowanego za faul na Krystianie Nowickim zdobył Patryk Jóźwiak.

W najbliższą sobotę poprzeczka zostanie podniesiona nieco wyżej, Huragan zagra w Trzciance z zajmującym trzecią pozycję w tabeli Lubuszaninem.