Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

94. minuta... i trzy punkty pojechały do Obornik...

17 10 09     Bolesnej porażki doznali piłkarze Huraganu w XI kolejce spotkań rozgrywek IV ligi. Czerwono-czarni przegrali u siebie ze Spartą Oborniki 1:2 tracąc gola po rzucie rożnym w 94. minucie...

   Spotkanie nie porywało kibiców zgromadzonych na trybunach. Należało do bardzo wyrównanych i najbardziej sprawiedliwym wynikiem były remis, byłby gdyby nie gol głową zdobyty przez gości w ostatniej akcji meczu.

      Oborniczanie prowadzenie objęli w 44 minut gry po uderzeniu "pod ladę" z bliskiej odległości. Wcześniej obie drużyny stworzyły sobie sytuacje po których przy odrobinie szczęścia mogły paść gole. Tuż przed przerwą jeszcze, goście zmarnowali sytuację sam na sam po nieudanym wznowieniu z "piątki" przez naszego bramkarza.

      Po przerwie gospodarze szybko próbowali wyrównać stan meczu. Najbliżej powodzenia był w 55. minucie Mariusz Olczyk, który w bardzo dobrej sytuacji, na wprost bramki nie trafił w piłkę dośrodkowaną z lewej strony boiska. Wyrównać udało się w 88. minucie. Po faulu na Adamie Napieralski, po raz kolejny rzut karny pewnie wykonał Patryk Jóźwiak i było 1:1. 

     Kiedy wszyscy zgromadzeni na trybunach byli przekonani, że mecz zakończy się sprawiedliwym remisem piłkarze Sparty wykonali rzut rożny i zdobyli gola. Zaraz po trzecim trafieniu w tym meczu arbiter głównym zakończył spotkanie... Chwilę wcześniej gospodarze wyprowadzili dwie szybkie kontry, które mogły dać gola zwycięskiego lecz tym razem zabrakło dokładności w szeregach naszej drużyny.

    Skład: Dominik Nowicki - Marcin Pająk, Ernest Maćkowiak, Patryk Jóźwiak, Kacper Bienert - Mikołaj Szymocha (70' Adam Napieralski), Damian Gocałek (75' Piotr Trepka), Mateusz Chachuła (78' Igor Watras), Oskar Włodarczyk, Mateusz Gawroński (60' Mikołaj Witaszyk) - Mariusz Olczyk. Ponadto w kadrze: Bartosz Łaganowski, Mateusz Siemiński.

      Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji przygotowanej przez Jadwigę Dabińską "Tony Sztuki". (gk)

17 10 09 1

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner