Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Prawdziwe zwycięskie wyjazdowe "meczycho"!

17 11 11         Piłkarze Huraganu zrewanżowali się za porażkę z pierwszej kolejki w meczu z Gromem i wygrali w Plewiskach 2:1!!! Kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli bardzo ciekawe widowisko trzymające w napięciu do ostatniego gwizdka, które dodatkowo obfitowało w dużo sytuacji bramkowych i ciekawych akcji!

      Mecz lepiej zaczęli gospodarze, którzy zaatakowali bramkę strzeżoną przez Sebastiana Majchrzaka. Po jednej z akcji piłka trafiła w słupek. Po upływie kwadransa mecz się wyrównał i do głosu zaczęli dochodzi Huraganiści.

     W pierwszej części dobre okazji do objęcia prowadzenia mieli dwukrotnie David Paku-Tshela oraz Mateusz Chachuła i Oskar Włodarczyk

      Gospodarze również groźnie atakowali, ale bezbłędnie w bramce zachował się "Majcher", który dwukrotnie wybił piłkę na rzut rożny. Tym samym pierwsze 45. minut zakończyło się bezbramkowym remisem.

      Drugą część meczu lepiej zaczęli przyjezdni, którzy zepchnęli gospodarzy do defensywy. Niestety w 51. minucie po akcji prawą stroną boiska, dośrodkowaniu w pole karne i zamieszaniu z linii pola karnego uderzył Jakub Smura i było 1:0 dla Gromu...

      Mocno, lekko mówiąc podrażnieni Pobiedziszczanie rozpoczęli od środka wyprowadzili piękną akcję od "nogi do nogi", a bramkę dającą wyrównanie zdobył były gracz Gromu David "Andrzej" Paku-Tshela! Od tego momentu mecz mocno się "otworzył" i obie "11" miały swoje okazje jednak to Huragan miał ich więcej.

    Gola dającego "euforię" i trzy punkty w szeregach podopiecznych Pawła Kutyni zdobył w 82. minucie Mateusz Chachuła. "Chachi" zmusił do błędu obrońcę Gromu, który wybijając piłkę nabił naszego zawodnika i piłka wpadła do bramki!

     W drugiej części na bramkę gości strzelali m.in. Mariusz Olczyk, Mateusz Chachuła, Patryk Jóźwiak, Mikołaj Kidawa, Mikołaj Witaszyk oraz Ernest Maćkowiak albo bardzo dobrze w bramce gospodarzy spisywał się Rafał Korbik albo brakowało celności i skuteczności.Najważniejsze jednak, że udało się wreszcie zdobyć komplet punktów za co należą się gratulacje zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu!

     Był to tak naprawdę kolejny dobry mecz czerwono-czarnych bo spotkania w Kórniku i Swarzędzu mogły potoczyć się zupełnie inaczej gdyby udało wykorzystać się stworzone sytuacje...

     Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk, Arkadiusz Powałowski, Ernest Maćkowiak, Kacper Bienert (86' Mateusz Siemiński) - Oskar Włodarczyk (65' Mikołaj Witaszyk), Patryk Jóźwiak, Damian Gocałek (77' Mariusz Olczyk), Mateusz Chachuła, Adam Napieralski (60' Mikołaj Kidawa) - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Dominik Nowicki, Igor Watras, Piotr Trepka.

        Na koniec nie można przejść obojętnie obok sytuacji, która miała dziś miejsce w Trzciance. Miejscowy Lubuszanin nie rozegrał swojego meczu z Tarnovią Tarnowo Podgórne bo... goście zagrali sparing z Lechem Poznań i zrezygnowali z wyjazdu do Trzcianki tym samym oddając bez gry punkty "Lubu".

       "Gratulujemy" Tarnovii decyzji i poważnego podejścia do "tematu". (gk) 

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner