Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Górny z Szydłowa niczym Ginda-Kopeć z Wysokiej...

17 11 15     Wyśmienitej okazji, która nie szybko może się powtórzyć aby doskoczyć do "środka" tabeli nie wykorzystali piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali w Wągrowcu na boisku ze sztuczną trawą w zaległym meczu z Iskrą Szydłowo 0:1...

      Mecz miał dwa oblicza. W pierwszej części przeważali piłkarze z Szydłowa, w drugiej zaś Pobiedziszczanie. Od 68 minuty Huraganiści grali w "10" po drugiej żółtej kartce dla Davida Paku-Tsheli.   

      Pierwsza połowa to 3 dobre akcje do objęcia prowadzania przez rywali w tzw. swoim stylu czyli długa piłka na szybkiego, najlepszego strzelca ligi Mateusza Górnego.

       Z kolei w 15. minucie gola powinien zdobyć Adam Napieralski, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam z golkiperem gości...

        Drugą części meczu, analogiczna jak w Plewiskach, atakują Huraganiści, a gola w 53. minucie strzela wspomniany Górny, który dostaje długą piłkę, wygrywa pojedynek z naszą defensywą i pokonuje Dominika Nowickiego. Od tego momentu Iskra głęboko cofnęła się do defensywy.

        Okazji do wyrównania było co najmniej kilka ale momentami rozpaczliwa obrona rywali przyniosła im ostatecznie efekt w postaci trzech zdobytych punktów...

      Styl i sposób w jaki nasi dzisiejsi rywale zdobywają bramki znany był nie od dziś... Przypomina się tym samym spotkanie z wiosny kiedy to w dokładnie analogiczny sposób "pokonał" nas 1:0 Piotr Ginda-Kopeć, który występował wówczas w GLKS Wysoka (obecnie Farmutil Orkan Śmiłowo).

     Skład: Dominik Nowicki - Marcin Pająk, Ernest Maćkowiak, Arkadiusz Powałowski, Kacper Bienert - Adam Napieralski (70' Mikołaj Kidawa), Patryk Jóźwiak, Damian Gocałek (65' Mikołaj Witaszyk), David Paku-Tshela, Oskar Włodarczyk (60' Mariusz Olczyk) - Mateusz Chachuła (78' Igor Watras). Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Piotr Trepka, Mateusz Siemiński. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner