Bolesna porażka w słabym stylu...

18 04 15    Niespodziewaną porażką zakończył się sobotni pojedynek seniorów Huraganu. Zawodnicy trenera Pawła Kutyni ulegli w słabym stylu ostatniej drużynie ligi Pogoni Łobżenica 0:3.

Mecz przeciwnicy "załatwili" w pierwszej połowie. Bramki w 15', 21' i 43' minucie dały rywalom zasłużone trzy punkty, którzy w prosty ale jakże skuteczny sposób wywieźli z Pobiedzisk komplet punktów.

W drugiej części meczu Huraganiści próbowali zdobyć gola kontaktowego ale sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo, podobnie zresztą jak w pierwszych 45. minutach.

Kolejny ligowy pojedynek już w najbliższą środę o godzinie 17:30 w Skokach. Rywalem w meczu zaległej XVIII kolejki będzie miejscowa Wełna.

Skład: Sebastian Majchrzak - Mateusz Siemiński, Marcin Pająk, Piotr Trepka (46' Marcin Jędrzejczak), Mateusz Roszak (46' Kacper Bienert) - Mateusz Chachuła, Patryk Jóźwiak, Szymon Ignaczak, Mikołaj Szymocha (65' Igor Watras), David Paku-Tshela - Mariusz Olczyk (60' Mikołaj Witaszyk). Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński, Bartosz Stasiak, Oska Schultz. (gk)