Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

III sparing, 16-02-2019, Poznań Śródka
 
Lipno Stęszew 1 : 3 HURAGAN Pobiedziska

Lider z Gniezna nadal niepokonany

18 04 22        W meczu XXIII kolejki gier Huraganiści przegrali na wyjeździe z niekwestionowanym liderem ligi zespołem Mieszka Gniezno 2:0 (1:0). Warto podkreślić, że nasi sobotni rywale w 23. meczach, 21 razy wygrali, zanotowali 2 remisy i pewnie zmierzają po tytuł mistrza ligi.

         Gospodarze bez wątpienia przeważali całe 90. minut ale należy docenić i zaznaczyć dzielną walkę naszych zawodników z trudnym, doświadczonym i bardzo wymagającym rywalem.

             Prowadzenie zawodnikom z pierwszej stolicy Polski dał precyzyjnym strzałem z ok. 35 metrów w 18. minucie Gracjan Goździk. Kilka minut później po "centrostrzale" piłka trafiła w słupek bramki HP.

      Wynik w 70. minucie w sytuacji sam na sam z Mikołajem Miczyńskim ustalił Adam Konieczny. Huraganiści próbowali swoich sił po stałych fragmentach gry czy szybkich kontrach ale niestety nie udało się stworzyć większego zagrożenia pod bramką Wiktora Beśki.  

       W 77' minucie w pierwszym zespole zadebiutował kolejny wychowanek naszego klubu 18-letni Bartosz Stasiak, który zastąpił Marcina Jędrzejczaka. Warto podkreślić ciekawostkę, że średnia wieku meczowej "18" Huraganu w której było, aż 10 zawodników o statusie młodzieżowca wyniosła 21,8 lat.

      Skład: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk, Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Marcin Jędrzejczak (77' Bartosz Stasiak), Mikołaj Szymocha (59' Igor Watras), Mariusz Olczyk (85' Mikołaj Witaszyk), Piotr Trepka (67' Ryszard Wierzbiński), Kacper Bienert - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Oskar Schulz, Filip Sadowczyk. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner