Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

"Strzelanina" w Trzciance

18 05 14          Minimalną porażką zakończył się pojedynek czerwono-czarnych w ramach XXVII kolejki spotkań IV ligi. Huraganiści przegrali na wyjeździe z najlepszym zespołem wiosny naszej ligi Lubuszaninem Trzcianka 5:4, prowadząc do przerwy 2:1.

          Ostatni raz drużyna Huraganu zanotowała podobny wynik w sezonie 1998/99 w meczu IV ligi z Białym Orłem Wałcz. Wtedy to rywale również wygrali na własnym terenie z naszym zespołem w stosunku 5:4.

        Huraganiści ku mocnemu zdziwieniu faworyzowanych gospodarzy prowadzili do przerwy 2:1 po golach Mateusza Chachuły oraz Marcina Jędrzejczaka, którzy idealnie wykończyli swoje sytuacje. W pierwszej części meczu obie "11" stworzyły po kilka dogodnych sytuacji. W bramce Pobiedziszczan kilkukrotnie dobrze spisał się Mikołaj Miczyński ratując nasz zespół przed utratą gola.

       Drugą cześć meczu lepiej zaczęli podrażnieni piekarze z Trzcianki, którzy w piętnaście minut wyszli na prowadzanie. Wynik meczu wyrównał w 60. minucie Mariusz Olczyk. Kluczowa mogła być kolejna doskonała sytuacja przeprowadzona przez Huraganistów. Sytuacji sam na sam nie wykorzystał jednak David Paku-Tshela.

          Niestety Lubuszanin w końcówce (81. i 83. min.) strzelili dwa gole, które ostatecznie dały komplet punktów. Wynik w końcowych minutach zmienił jeszcze Patryk Jóźwiak wykorzystując rzut karny.

       Sobotnie spotkanie obfitowało w bardzo wiele sytuacji bramkowych obu "11". Pomimo porażki, naszym zawodnikom z pewnością należą się słowa uznania za determinację i walę walki do ostatniego gwizdka arbitra głównego.

            Skład: Mikołaj Miczyński - Marcin Pająk (80' Mateusz Roszak), Patryk Jóźwiak, Szymon Ignaczak, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła (65' Igor Watras), Mariusz Olczyk, Maciej Sommerfeld (67' Mikołaj Witaszyk), Mikołaj Szymocha (73' Ryszard Wierzbiński), Marcin Jędrzejczak - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Sebastian Majchrzak, Filip Sadowczyk. 

       Zapraszamy do obejrzenia obszernej fotorelacji z meczu przygotowanej przez portal naszych rywali na facebook lubuszanin.futbolowo.pl (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner