Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Kotwica z ligowym utrzymaniem

18 05 20       Zwycięstwem Kotwicy Kórnik zakończył się mecz XXVIII kolejki spotkań IV ligi. Huraganiści przegrali na własnym terenie 1:2. Po pierwszych 45. minutach mieliśmy remis 1:1.

       Mecz zdecydowanie lepiej zaczęli gospodarze, którzy mocno przeważali przez pierwszy kwadrans spotkania. Na prowadzenie Pobiedziszczanie wyszli w 9. minucie gry po akcji i golu Davida Paku-Tsheli. Pięć minut później "Paku" powinien podwyższyć na 2:0 ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

        Później do głosu zaczęli dochodzić rywale, którzy wyrównali w 24. minucie za sprawą Błażeja Wieśko. W pierwszej jak i drugiej połowie kilkukrotnie dobrze w bramce Huraganistów spisywał się Sebastian Majchrzak.

        Po przerwie widać było, że goście chcą zapewnić sobie tego dnia utrzymanie w IV lidze. Gola dającego jak się okazało zwycięstwo w 60. minucie meczu zdobył Dawid Kowalewski, który strzałem głową po rzucie rożnym pokonał naszego bramkarza.

       W 80. minucie meczu miała miejsce kontrowersyjna sytuacja po której z boiska wyrzucony został David Paku-Tshela. Po "setnym" chyba faulu na "Paku" doszło do przepychanki i sporego zamieszania po czym ku zdziwieniu wszystkich arbiter główny Michał Arentewicz ze znanych chyba tylko sobie powodów wyrzucił z boiska zawodnika rodem z Kongo. Ta niezrozumiała dla nikogo sytuacja spowodowała, że mecz do końca był bardzo nerwowy.

       W dzisiejszym meczu w czerwono-czarnych barwach zadebiutował kolejny wychowanek. W 81. minucie na placu gry pojawił się 18-letni Filip Sadowczyk, który jest kolejnym miejscowym zawodnikiem w drużynie seniorów.

     Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk (70' Piotr Trepka), Patryk Jóźwiak, Szymon Ignaczak, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak, Mikołaj Szymocha (46' Mateusz Siemiński), Mariusz Olczyk (70' Mikołaj Witaszyk), Maciej Sommerfeld (81' Filip Sadowyczk), Mateusz Chachuła - David Paku-Tshela. Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński, Ryszard Wierzbiński, Igor Watras.

     Album ze zdjęciami dostępny jest na oficjalnym profilu naszego klubu na facebook. Link do zdjęć TUTAJ. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner