Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Bezbramkowy remis w Szydłowie

18 05 26         Podziałem punktów zakończył się pojedynek Huraganistów z walczącą jeszcze o 8. miejsce dające szanse na utrzymanie Iskrą Szydłowo. Mecz zakończył się ostatecznie bezbramkowym remisem.

           Warto podkreślić, że średnia wieku meczowej kadry naszej drużyny to 21,1 lat. Po raz pierwszy w roli kapitana wystąpił wychowanek naszego klubu 30-letni Mikołaj Witaszyk

          Do Szydłowa zespół Pawła Kutyni pojechał bez 7. zawodników pierwszej drużyny, którzy nie mogli zagrać w meczu z Iskrą m.in. ze wzglądu na pauzy za kartki, kwestie służbowe czy rodzinne. Zabrakło kolejno Miczyńskiego, Jóźwiaka, Pająka, Roszaka, Sommerfelda, Ignaczaka i Schulza.  

          Mecz rozgrywany w sporym upale, pomimo braku bramek był dość ciekawym widowiskiem. Obie "11" stworzyły sobie po kilka dobrych okazji do zdobycia gola lecz bramkarze kilkukrotnie uratowali swoje zespoły przed utratą gola. W naszej bramce praktycznie bezbłędnie zaprezentował się Sebastian Majchrzak, który w pięknym stylu wybronił dwie sytuację sam na sam.

       W drugiej części meczu piłka po akcji zespołowej i strzale Davida Paku-Tsheli z ok. 18. metrów trafiła w poprzeczkę, odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole gry. Chwilę później ponownie Paku-Tshela był bliski szczęścia, lecz bramkarz gospodarzy instynktownie wybił piłkę po strzale na rzut rożny. Uderzeń z dystansu próbowali również Mariusz Olczyk, Igor Watras oraz Grzegorz Karasiewicz dla którego był to drugi występ w seniorach, a pierwszy w tym seoznie i w pełnym wymiarze czasowym.

         Skład: Sebastian Majchrzak - Piotr Trepka, Mateusz Siemiński, Grzegorz Karasiewicz, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła (78' Konrad Juskowiak), Mikołaj Szymocha (60' Ryszard Wierzbiński), Mariusz Olczyk, David Paku-Tshela, Marcin Jędrzejczak - Mikołaj Witaszyk (70' Igor Watras). Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Filip Sadowczyk, Marcin Jesionkowski. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner