Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Bezbramkowy remis w Szydłowie

18 05 26         Podziałem punktów zakończył się pojedynek Huraganistów z walczącą jeszcze o 8. miejsce dające szanse na utrzymanie Iskrą Szydłowo. Mecz zakończył się ostatecznie bezbramkowym remisem.

           Warto podkreślić, że średnia wieku meczowej kadry naszej drużyny to 21,1 lat. Po raz pierwszy w roli kapitana wystąpił wychowanek naszego klubu 30-letni Mikołaj Witaszyk

          Do Szydłowa zespół Pawła Kutyni pojechał bez 7. zawodników pierwszej drużyny, którzy nie mogli zagrać w meczu z Iskrą m.in. ze wzglądu na pauzy za kartki, kwestie służbowe czy rodzinne. Zabrakło kolejno Miczyńskiego, Jóźwiaka, Pająka, Roszaka, Sommerfelda, Ignaczaka i Schulza.  

          Mecz rozgrywany w sporym upale, pomimo braku bramek był dość ciekawym widowiskiem. Obie "11" stworzyły sobie po kilka dobrych okazji do zdobycia gola lecz bramkarze kilkukrotnie uratowali swoje zespoły przed utratą gola. W naszej bramce praktycznie bezbłędnie zaprezentował się Sebastian Majchrzak, który w pięknym stylu wybronił dwie sytuację sam na sam.

       W drugiej części meczu piłka po akcji zespołowej i strzale Davida Paku-Tsheli z ok. 18. metrów trafiła w poprzeczkę, odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole gry. Chwilę później ponownie Paku-Tshela był bliski szczęścia, lecz bramkarz gospodarzy instynktownie wybił piłkę po strzale na rzut rożny. Uderzeń z dystansu próbowali również Mariusz Olczyk, Igor Watras oraz Grzegorz Karasiewicz dla którego był to drugi występ w seniorach, a pierwszy w tym seoznie i w pełnym wymiarze czasowym.

         Skład: Sebastian Majchrzak - Piotr Trepka, Mateusz Siemiński, Grzegorz Karasiewicz, Kacper Bienert - Mateusz Chachuła (78' Konrad Juskowiak), Mikołaj Szymocha (60' Ryszard Wierzbiński), Mariusz Olczyk, David Paku-Tshela, Marcin Jędrzejczak - Mikołaj Witaszyk (70' Igor Watras). Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Filip Sadowczyk, Marcin Jesionkowski. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner