Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Ostatni mecz Marcina Pająka w Huraganie

18 06 04        Porażką 0:2 na własnym terenie zakończyli ligowym sezon piłkarze Huraganu. Czerwono-czarni przegrali z piątym zespołem ligi Unią Swarzędz.

          Był to mecz szczególny dla kończącego swoją piłkarską przygodę 35-letniego kapitana drużyny Marcina Pająka, który w 80. minucie opuścił plac gry. Był to również ostatni mecz Huraganu w IV lidze. Ze względu na reorganizację rozgrywek w przyszłym sezonie rywalizować będziemy w lidze międzyokręgowej.

18 06 04 1

        Obie bramki dla gości padły w drugiej połowie w 54. i 80. minucie. Pierwsza część spotkania była bardzo wyrównana, w drugiej swoją pozycję w tabeli potwierdzili Unici i wywieźli komplet punktów z Pobiedzisk.

    W sobotnim spotkaniu trener Paweł Kutynia nie mógł skorzystać z Marcina Jędrzejczaka oraz Mikołaja Miczyńskiego.

       Tym samym sezon 2017/18 przeszedł do historii. Czerwono-czarni zajęli miejsce 13, które przez reorganizację rozgrywek skutkuję tym, że w nowym sezonie rywalizować będziemy w nowo utworzonej lidze międzyokręgowej (3 ligi w wielkopolsce).

     Skład: Sebastian Majchrzak - Marcin Pająk (80' Ryszard Wierzbiński), Szymon Ignaczak, Patryk Jóźwiak, Mateusz Siemiński - Mateusz Chachuła, Maciej Sommerfeld, Mikołaj Szymocha (65' Piotr Trepka), Kacper Bienert (75' Konrad Juskowiak), David Paku-Tshela - Mikołaj Witaszyk (60' Mariusz Olczyk). Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Mateusz Roszak, Igor Watras. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner