HURAGAN - WEŁNA SKOKI 1-0

ZWYCIESTWO NA ZAKOŃCZENIE JESIENI I ... POCZĄTEK WIOSNY

W ostatnim meczu w 2015 roku piłkarze Huraganu odnieśli niezwykle cenne zwycięstwo pokonując na własnym stadionie Wełnę Skoki 1-0, rewanżując się tym samym za porażkę w identycznych rozmiarach w meczu wyjazdowym na początku sezonu. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył wracający do wysokiej formy Adam Napieralski w 35 minucie. Mecz toczył się w niezwykle ciężkich warunkach, przy padającym deszczu, co jednak tylko zmobilizowało obydwa zespoły do naprawdę dobrej gry. Nasze zwycięstwo powinno być bardziej okazałe, ale znakomitych okazji do podwyższenia rezultatu nie wykorzystali Mateusz Pawłowski i wprowadzony po przerwie nasz 16-letni junior Mikołaj Kistowski. Najważniejsze jednak, że nasi piłkarze pożegnali się ze swoimi kibicami zwycięstwem i wszyscy w Pobiedziskach z optymizmem czekamy na wznowienie rozgrywek wiosną 2016 roku.