Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Zwycięska, wyjazdowa inauguracja sezonu!

18 08 11 1    Od zwycięstwa na trudnym terenie rozpczynają nowy sezon piłkarze seniorów Huraganu. Czerwono-czarni wygrali w Witkowie w obecność ponad 30. kibiców z Pobiedzisk z miejscową Vitcovią 1:0.

      Warto zauważyć, że ostatni raz w pierwszym meczu sezonu rozgrywanym na wyjeździe Pobiedziszczanie wygrali w sierpniu 2007 roku. Pokonaliśmy wtedy Phythoparm Klęka 6:1.

       Spotkanie nie należało do tych najpiękniejszych. Powodów było kilka m.in. silnie wjejący wiatr na nasze nieszczęście praktycznie tylko w pierwszej połowie z czego korzystała Vitcovia, padający momentami deszcz czy nienajlepszy stan murawy w Witkowie.

       Prowadzenie, które jak się okazało na koniec meczu przyniosło wygraną naszej drużynie dał już w 10. minucie Mateusz Chachuła. "Chachi" klasycznym "lobikiem" pokonał bramkarza rywali po wcześniej bardzo ładnie rozegranej akcji przez czerwono-czarnych.     

        Zdecydowanie należy podkreślić, że Huraganiści powinni ten mecz wygrać wyżej. Rzutu karnego w drugiej części gry nie wykorzystał nasz kapitan Patryk Jóźwiak (obornił występujący w ostatniej rundzie w HP Mikołaj Miczyński), a dogodnych sytuacji w tym sam na sam nie wykorzystali m.in. Marcin Jędrzejczak, David Paku-Tshela, Mariusz Olczyk czy Mateusz Chachuła.

       Gospodarze przez cały mecz poważnie praktycznie nie zagrozili bramce strzeżonej przez Dominika Nowickiego. Nasz bramkarz musiał wykazać się raz po uderzeniu z rzutu wolngo, który wybił na rzut rożny. Taktyką na to spotkanie miejscowych było zagrywanie długich piłek z pominięciem drugiej linii, próba wykorzystania stałych fragmentów gry i co ciekawe, obrony nawet w momencie kiedy to nasz zespół prowadził w meczu.

       Skład: Dominik Nowicki - Mateusz Siemiński, Patryk Jóźwiak, Grzegorz Karasiewicz, Kacper Bienert - Marcin Jędrzejczak, Marcin Jackowiak, Bartosz Żołądkiewicz (65' Ryszard Wierzbiński) (72' Maciej Sommerfeld), David Paku-Tshela (60' Mikołaj Szymocha), Mateusz Chachuła - Mikołaj Witaszyk (60' Mariusz Olczyk). Ponadto w kadrze: Bartosz Łaganowski, Filip Sadowczyk, Bartosz Stasiak.

     Kolejny mecz o ligowe punkty już w najbliższą środę. Na własnym terenie zagramy TPS Winogrady Poznań. Początek meczu przy Kiszkowskiej o godzinie 15. Zapraszamy!

       Wyniki oraz tabele po pierwszej serii gier można zobaczyć tutaj. (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner