Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

VII sparing, 16-03-2019, Śrem
 
Warta Śrem 0 : 1 HURAGAN Pobiedziska

Cenny punkt stracony w końcówce...

18 10 21 1      Końcówki połów meczu zadecydowały, że piłkarzom Huraganu nie udało się zapunktować w kolejnym meczu wyjazdowym. Czerwono-czarni przegrali w Szydłowie z Iskrą 2:1 choć to Pobiedziszczanie otworzyli wynik meczu.

       Kłopoty kadrowe nie oszczędziły drużyny również tym razem... Ze względu na kartki i kontuzje nie mogło wystąpić, aż 8. zawodników (Witaszyk, Jóźwiak, Paku-Tshela, Jackowiak, Grzybowski, Watras, Sommerfeld oraz Łaganowski).

    Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy w pierwszych 13. minutach trzykrotnie zagrozili bramce rywali. Ostatnia z tych prób zakończyła się powodzeniem za sprawą 17-letniego wychowanka Marcina Jesionkowskiego dla którego był to pierwszy gol w seniorach naszego klubu. 

     Dziesięć minut później wybitnie nie popisał się arbiter główny Wojciech Bukowy, który ku silnemu zdziwieniu nawet gospodarzy nie podyktował ewidentnego rzutu karnego na strzelcu pierwszego gola. W 30' minucie po rzucie wolnym prowadzenie powinien podwyższyć Mateusz Chachuła ale zabrakło skuteczności pod bramką rywali.

       Piłkarze z Pobiedzisk w pierwszej części gry byli zespołem lepszym. Niestety tuż przed przerwą w 45. minucie Iskra oddała pierwszy celny strzał na bramkę Dominika Nowickiego z ok. 16. metrów i wyrównała stan meczu.

     Po przerwie obraz gry się zmienił. Częściej przy piłce byli rywale, którzy mieli trzy dobre okazje sprokurowane błędami w komunikacji w naszym bloku defensywnym. W końcówce meczu, dokładnie w 88' minucie gospodarze zadali ostateczny cios. Z rzutu wolnego z ok. 20. metrów fantastycznie uderzył zawodnik z Szydłowa Patryk Polak nie dając szans na skuteczną interwencję Nowickiemu.

      Zapraszamy do wysłuchania wywiadów m.in. z trenerami Kutynią i Sochackim na temat spotkania, które znaleźć można na stronie naszych rywali iskraszydlowo.pl/www/.

      Skład: Dominik Nowicki - Bartosz Stasiak, Grzegorz Karasiewicz, Damian Gocałek, Mateusz Siemiński (72' Filip Sadowczyk) - Kacper Bienert, Ryszard Wierzbiński (65' Piotr Trepka), Mikołaj Szymocha, Marcin Jędrzejczak - Mateusz Chachuła, Marcin Jesionkowski. Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Mateusz Pawłowski. (gk)

18 10 21

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner