Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Cenny punkt stracony w końcówce...

18 10 21 1      Końcówki połów meczu zadecydowały, że piłkarzom Huraganu nie udało się zapunktować w kolejnym meczu wyjazdowym. Czerwono-czarni przegrali w Szydłowie z Iskrą 2:1 choć to Pobiedziszczanie otworzyli wynik meczu.

Kłopoty kadrowe nie oszczędziły drużyny również tym razem... Ze względu na kartki i kontuzje nie mogło wystąpić, aż 8. zawodników (Witaszyk, Jóźwiak, Paku-Tshela, Jackowiak, Grzybowski, Watras, Sommerfeld oraz Łaganowski).

Mecz zdecydowanie lepiej rozpoczęli przyjezdni, którzy w pierwszych 13. minutach trzykrotnie zagrozili bramce rywali. Ostatnia z tych prób zakończyła się powodzeniem za sprawą 17-letniego wychowanka Marcina Jesionkowskiego dla którego był to pierwszy gol w seniorach naszego klubu.

Dziesięć minut później wybitnie nie popisał się arbiter główny Wojciech Bukowy, który ku silnemu zdziwieniu nawet gospodarzy nie podyktował ewidentnego rzutu karnego na strzelcu pierwszego gola. W 30' minucie po rzucie wolnym prowadzenie powinien podwyższyć Mateusz Chachuła ale zabrakło skuteczności pod bramką rywali.

Piłkarze z Pobiedzisk w pierwszej części gry byli zespołem lepszym. Niestety tuż przed przerwą w 45. minucie Iskra oddała pierwszy celny strzał na bramkę Dominika Nowickiego z ok. 16. metrów i wyrównała stan meczu.

Po przerwie obraz gry się zmienił. Częściej przy piłce byli rywale, którzy mieli trzy dobre okazje sprokurowane błędami w komunikacji w naszym bloku defensywnym. W końcówce meczu, dokładnie w 88' minucie gospodarze zadali ostateczny cios. Z rzutu wolnego z ok. 20. metrów fantastycznie uderzył zawodnik z Szydłowa Patryk Polak nie dając szans na skuteczną interwencję Nowickiemu.

Zapraszamy do wysłuchania wywiadów m.in. z trenerami Kutynią i Sochackim na temat spotkania, które znaleźć można na stronie naszych rywali iskraszydlowo.pl/www/.

Skład: Dominik Nowicki - Bartosz Stasiak, Grzegorz Karasiewicz, Damian Gocałek, Mateusz Siemiński (72' Filip Sadowczyk) - Kacper Bienert, Ryszard Wierzbiński (65' Piotr Trepka), Mikołaj Szymocha, Marcin Jędrzejczak - Mateusz Chachuła, Marcin Jesionkowski. Ponadto w kadrze: Mateusz Białkowski, Mateusz Pawłowski. (gk)