Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Wygrana po ciężkim, piłkarskim boju

18 10 28 4    Ciężki, ale co najważniejsze zwycięski bój mają za sobą Pobiedziszczanie. Zawodnicy trenera Pawła Kutyni wygrali po ciekawym meczu 1:0. 

         Od razu trzeba podkreślić, że był to mecz w którym spotkały się dwa zespoły, które "chciały grać w piłkę". Z pewnością wpłynęło to na poziom sportowy tego ciekawego widowiska.

        W pierwszej części meczu oba zespoły stworzyły sobie po dwie dobre okazje do zdobycia gola, z tą różnicą, że gospodarze tego meczu jedną z nich wykorzystali. 

         W 14' minucie gola zdobył David Paku-Tshela, ale arbiter dopatrzył się spalonego. Pięć minut później jedynego gola w meczu jak się później okazało zdobył wspomniany już "Paku", wykorzystując dobre podanie z bocznego sektora boiska i strzale z ok. 12. metrów.

         W 27' minucie Pogoń wyszła z kontrą i w sytuacji sam na sam fatalnie zachował się zawodnik z Łobżenicy. W 44' minucie z kolei perfekcyjnie w bramce HP spisał się Dominik Nowicki, który wyśmienicie wybił piłkę na rzut rożny po strzale rywala.

     Drugą połowę lepiej zaczęli Pobiedziszczanie, którzy w 49' minucie za sprawą Mateusza Chachuły mogli podwyższyć wynik po zagraniu wzdłuż bramki Pogoni. Okazję w 65' minucie miał również strzelec bramki, ale w dobrej sytuacji zamiast strzelać na bramkę obsłużył kolegę niecelnym podaniem.

        W 68' minucie po raz kolejny perfekcyjnie w bramce spisał się Nowicki i uchronił swój zespól przed utratą gola. Do końca przyjezdni próbowali doprowadzić przynajmniej do remisu, ale ostatecznie bardzo ważne trzy punkty zostały w Pobiedziskach!

     Skład: Dominik Nowicki - Bartosz Stasiak, Damian Gocałek, Mateusz Siemiński, Kacper Bienert (83' Piotr Trepka) - David Paku-Tshela, Patryk Jóźwiak, Marcin Jackowiak, Mikołaj Szymocha (72' Ryszard Wierzbiński), Mateusz Chachuła (76' Mikołaj Witaszyk) - Marcin Jesionkowski (64' Filip Sadowczyk). Ponadto w kadrze: Bartosz Łaganowski, Grzegorz Karasiewicz. (gk)

18 10 28 1

sponsorzy jesien18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner