Najbliższy mecz

Ostatni mecz

Drugi sparing za nami

19 07 24    W drugim sprawdzianie okresu przygotowawczego Huraganiści przegrali w Tarnowie Podgórnym z IV-ligową Tarnovią 4:2. W środowym sparingu trener Paweł Kutynia desygnował do gry dwie jedenastki.

Mecz rozegrany został na bocznym, bardzo wąskim i krótkim boisku co często utrudniało granie obu drużyną. Spotkanie zakończyło się w 86 minucie z powodu prawdopodobnie poważnej kontuzji kolana zawodnika gospodarzy, któremu życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

Wracając do spotkania, był to z pewnością pożyteczny ale specyficzny pojedynek, biorąc pod uwagę rozmiar placu gry. Rywale po 25 minutach prowadzili 2:0. W 30 było 2:1 po golu Marcina Jędrzejczaka. Tuż przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie.

Drugą części meczu lepiej rozpoczęli Huraganiści. Gola kontaktowego zdobył 16-letni wychowanek Eryk Drożdżyński, który pewnie wykonał rzut karny. Czerwono-czarni mieli swoje okazje do wyrównania ale ostatni cios zadali miejscowi i w końcówce zdobyli czwartego gola.

W najbliższą sobotę Huragan rozegra dwa spotkania. O 11. w Pobiedziskach podejmiemy kolejnego czwartoligowca Pogoń Lwówek, a o 14:30 w Szczodrzykowie koło Kórnika zagramy z reprezentantem klasy okręgowej Avią Kamionki.

Skład (1 połowa): Testowany1 - Kacper Bienert, Testowany2, Piotr Trepka, Daniel Brylewski - David Paku-Tshela, Mateusz Siemiński, Patryk Jóźwiak - Testowany3, Mateusz Chachuła.

Skład (2 połowa): Marcin Putra - Adam Ostajewski, Testowany4, Bartłomiej Kubicki, Bartosz Stasiak - Igor Watras, Testowany5, Eryk Drożdżyński, Mateusz Pawłowski - Testowany6, Marcin Jesionkowski.

Zabrakło: Damian Gocałek, Jakub Matusiak, Mikołaj Szymocha, Mikołaj Witaszyk, Ryszard Wierzbiński. (gk)