Pierwszy punkt juniorów

W niemal upalne niedzielne przedpołudnie, przy licznie zgromadzonej publicznosci, której mogliby pozazdrościć seniorzy naszego klubu juniorzy Huraganu Pobiedziska zremisowali mecz z Poznańską Aureą 1:1 (0:1). Bramkę wyrownującą zdobył niezawodny w takich sytuacjach Wojtek Tymczyszyn a asystę zaliczył Mikołaj Kidawa. O pierwszej połowie w wykonaniu naszych młodych piłkarzach trzeba jak najszybciej zapomnieć, HP grał bardzo słabo, nerwowo gra była szarpana, co wykorzystali nasi goscie z Poznania. W przerwie bardzo ostra reprymenda trenera Roberta Raszewskiego pomogła bo w drugiej połowie zagrał całkiem inny zespół. Wejscie na boisko Mikołaja Kidawy, przebudzenie Mikołaja Kistowskiego, który jednak nie wykorzystał 100 procentowej sytuacji, dobra gra Wojtka Tymczyszyna, Bartka Stasiaka, Filipa Sadowczyka, Grzegorza Karasiewicza i pozostałych zawodników dała nadzieję na jeszcze lepsze występy w I lidze junorów. Teraz jednak czekamy na pierwsze zwycięstwo. (mk)

Skład: B.Łaganowski - F.Sadowczyk, G.Karasiewicz, P.Skrodzki(80' P.Drabarz), F.Sadowczyk, K.Darzecki (46' M.Kidawa), M.Kasprowicz, M.Kistowski, I.Watras (55' P.Kolber), D.Hamera (82' D.Wala), W.Tymczyszyn
W składzie: J.Połatyński,K.Marczak,J.Treumann