Cenny remis juniorów starszych

Mlodziez    Bardzo dobrze wypadły zespoły młodzieżowe HP w ostatniej kolejce rozgrywek, dopisując do dorobku cenny remis, oraz trzy przekonujące zwycięstwa w imponujących rozmiarach.

Nadal świetnie spisują się nasi juniorzy, którzy zremisowali w wyjazdowym spotkaniu w Owińskach z liderem swojej grupy, drużyną Błękitnych 2-2. I to Huragan był bliższy zwycięstwa, prowadził do przerwy 2-1 po bramkach Krystiana Błachowiaka i Filipa Sadowczyka z rzutu karnego. Po przerwie mimo kilku wyśmienitych sytuacji nie udało się podwyższyć prowadzenia, co zemściło się w końcówce spotkania, kiedy to gospodarze doprowadzili do wyrównania. Mimo to cieszy punkt przywieziony z bardzo trudnego terenu.

Żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa nie miała drużyna juniorów młodszych. Podopieczni Andrzeja Rittera rozgromili w Pobiedziskach Pogoń Lwówek aż 14-0, będąc drużyną o dwie klasy lepszą. Po jednostronnym meczu, w którym przeciwnikom rzadko udawało się przenosić grę poza własną połowę, swój dorobek strzelecki powiększyli zdobywca czterech bramek Rysiu Wierzbiński, trzech Mateusz Kozłowski, dwóch Mateusz Łaczkowski, jednej Wojtek Bissinger, Krystian Szczebiot, Marcin Jesionkowski i Kacper Woźny.

Również wysokim zwycięstwem popisali się przed własną publicznością trampkarze, którzy wygrali z Kopernikiem Poznań 7-0. Niewątpliwie na przebieg spotkania duży wpływ miało pojawienie się drużyny gości w zaledwie dziesięcioosobowym składzie, co skłoniło naszych przeciwników do bardzo defensywnej gry, a piłkarzom Huraganu umożliwiło przećwiczenie wielu wariantów ataku pozycyjnego. Trzy bramki dla HP zdobył Oliwier Krasniewski, po jednej Miłosz Wachoń, Maks Janowski i Mateusz Klimkiewicz, jeden gol był samobójczy.

Wynikiem 4-0 odprawili przeciwników z Red Box Poznań młodzicy Huraganu. Także w tym meczu nie było obaw o wynik do ostatniej minuty, a przewaga zawodników prowadzonych przez Włodzimierza Watrasa bezdyskusyjna, przeciwnicy nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej. Gole dla HP zdobyli Piotr Treumann, Hubert Sznek, Jan Frankowski i Mateusz Rogowski.

Drużyna młodszych orlików przegrała mecz wyjazdowy z MKS Trzemeszno 5-8.

Aktualne wyniki, tabele i klasyfikacje strzelców dostępne w zakładkach poświęconych drużynom młodzieżowym.