Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Nareszcie trzy punkty juniorów

17 05 09 1       W przeciwieństwie do seniorów drużyny młodzieżowe Huraganu mogą być zadowolone z wyników osiągniętych w minioną sobotę i niedzielę. Nareszcie przełamali się juniorzy, zwyciężyli też młodziki i starsze orliki oraz walkowerem juniorzy młodsi. Jedynie trampkarze nie sięgnęli po pełną pulę i musieli zadowolić się remisem.

      Pierwsze trzy punkty wywalczyła drużyna juniorów, która po hat-tricku swojego najlepszego strzelca Krystiana Błachowiaka i bramce Wojciecha Tymczyszyna pokonała w Pobiedziskach UKS Śrem 4-2. Zwycięstwo z bezpośrednim rywalem pozwoliło naszym piłkarzom wydostać się z ostatniej pozycji w tabeli.

      Dzięki "uprzejmości" rywali z Pogoni Lwówek wycieczkę turystyczną zaliczyli juniorzy młodsi. Po wczesnej sobotniej pobudce i pokonaniu stukilometrowej kosztownej podróży, okazało się, że zespół gospodarzy ,któremu serdecznie z tej okazji gratulujemy nie pojawił się na meczu, sędzia odgwizdał więc walkower.

     Po dwóch wiosennych porażkach, tym razem trampkarze zremisowali w Poznaniu z niżej notowanym Red Boxem 1-1.  Podopieczni trenera Tomasza Andersza nie radzą sobie dotychczas tak dobrze jak jesienią, do tego mecz toczył się w trudnych warunkach pogodowych. Pomimo tego, że to mobilizowany do ofensywnej gry Huragan przeważał, już po kilku minutach to poznaniacy objęli prowadzenie. W drugiej połowie wyrównał Maks Janowski po dośrodkowaniu Oliwiera Krasniewskiego.

      Nie zwalniają tempa młodziki, dla których zwycięstwo z Orłami Komorniki 2-0 było już ósmym z rzędu! Obie bramki już na początku spotkania zdobył Kamil Marczak dla którego było to już piętnaste i szesnaste trafienie w rozgrywkach. Od tego momentu Huragan kontrolował mecz, a bardzo dobrze radziła sobie linia obronna z Michałami Śniecińskim i Walkowiakiem, którzy nie dopuścili przeciwników do stworzenia żadnej dogodnej sytuacji bramkowej.

     Zeszłotygodniowy rekord udało się poprawić starszym orlikom, którzy po zdobyciu jedenastu goli tym razem strzelili ich aż 14, tracąc przy tym tylko jednego w wyjazdowym meczu z Pelikanem Niechanowo. Okazałym dorobkiem bramkowym podzielili się Antek Misiur - 5 bramek, Michał Maciejewski i Kacper Trzosek po 2, Wiktor Paterski, Kuba Wypychowski, Janek Bulzacki, Tymek Hetmańczyk oraz bramkarz Nikodem Kaczmarek po 1.

     Wszystkie aktualne wyniki, tabele, terminarze oraz rankingi strzelców dostępne są w zakładkach poświęconych drużynom młodzieżowym w lewym dolnym rogu strony.

17 05 09

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner