Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Juniorzy młodsi tuż poza podium na turnieju w Pradze

17 06 27 1     Czwarte miejsce zajęli ostatecznie juniorzy młodsi Huraganu, którzy rywalizowali w międzynarodowym turnieju Prague Strahov Cup w stalicy Czech, gdzie nasi piłkarze mogli porównać swoje umiejętności na tle zagranicznych rówieśników.

    W pierwszym meczu grupowym Huragan pokonał niemiecki Rosengarten 2-0, potem uległ austriackiemu ATSV Stein 1-3, a awans z grupy z drugiego miejsca zapewniło zwycięstwo 1-0 z ŚPKS Rodzina Kielce.

    W drugim dniu turnieju nasi piłkarze wysoko pokonali niemiecki Ludenscheid 3-0 oraz nie utrzymali prowadzenia z FC Waidhofen z Austrii, remisując ostatecznie z późniejszym zwycięzcą turnieju 1-1 co pozwoliło zagrać w meczu o trzecie miejsce.

      Niestety ponownie lepszy był zespół Stein, tym razem 2-0 i skończyło się tuż poza podium. Nasi piłkarze nie wrócili jednak do Pobiedzisk z pustymi rękami, zdobyli bowiem puchar Fair Play.

     W turnieju zagrała również drużyna orlików, którzy po trzech zwycięstwach do zera w grupie z przeciwnikami z Polski, Czech i Słowacji, w drugiej rundzie uległa po 1-3 Admirze Praga i Włókniarzowi Kalisz.

17 06 27 2

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner