Młodzież - remis uratowany w ostatniej minucie i cztery porażki

O jedyny w tej kolejce punkt postarała się drużyna juniorów, remisując w Pobiedziskach z Błękitnymi Owińska 1-1. Rozegrali oni dobry mecz, walcząc do końca o korzystny wynik. Pięć minut przed zakończeniem meczu rzut karny obronił Bartosz Łaganowski a bohaterem ostatniej akcji został Wojciech Tymczyszyn ratując remis.

Trampkarze starsi mimo wyrównanego meczu przegrali w Pobiedziskach 0-2 z MKS Trzemeszno, dokonując przy tym rzadkiej sztuki nie wykorzystania dwóch rzutów karnych. Była to już druga porażka co stawia ten zespół w kiepskiej sytuacji już na początku rozgrywek.

Trampkarze młodsi rozbudzili apetyty na zwycięstwa pokonując w zeszłym tygodniu Pelikana Niechanowo 6-4. Tym razem niestety ulegli na własnym boisku Liderowi Swarzędz aż 1-7, bramkę honorową zdobył strzałem z rzutu karnego Oliwier Kraśniewski.

Młodzicy zagrali dobre zawody, jednak również zeszli z boiska pokonani przegrywając z Unią Swarzędz 1-2. Na wyniku zaważyło początkowe pięć minut meczu i strata w tym okresie dwóch bramek. Dla Huraganu trafił Tymoteusz Hejdysz, żadnej z pozostałych licznych okazji nie udało się już wykorzystać, tego dnia szwankowała skuteczność.

Pierwsze kroki w rozgrywkach stawia również nowo utworzona drużyna orlików. Prowadzony przez Adama Stachowiaka zespół po przegranej w ubiegłym tygodniu z Lechem Poznań 1-12 powtórzył wynik w Owińskach, przegrywając w tym samym stosunku. Najmłodszym piłkarzom należą się pochwały za ambitną postawę na boisku.