Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Drugie zwycięstwo młodzików

17 09 14

      Drugie zwycięstwo w drugim rozegranym w tym sezonie meczu odniosła drużyna młodzików. Niestety, tylko podopieczni Adama Stachowiaka schodzili w tym tygodniu z boiska jako zwycięzcy, trzy drużyny przegrały swoje spotkania, pauzowali natomiast juniorzy młodsi.

     Na trudnym terenie w Owińskach nie udało się powiększyć dorobku punktowego juniorom starszym, lepsi byli Błękitni wygrywając 1-0. Gospodarze objęli prowadzenie już w trzeciej minucie i pomimo ciągłego ostrzeliwania ich bramki przez piłkarzy Huraganu wynik nie uległ już zmianie, nawet kiedy w końcówce meczu nasi piłkarze grali z przewagą jednego zawodnika.

     Już na początku sezonu wiadomo, że na każdą bramkę i na każdy punkt ciężko będzie musiała zapracować drużyna trampkarzy, niezwykle mocny jest bowiem poziom rozgrywek w pierwszej lidze okrękowej w tym roczniku. W ubiegłą niedzielę w Pobiedziskach gościła drużyna SPN Szamotuły, która pokonała Huragan 4-0 zdobywając po dwie bramki w każdej połowie meczu. Przypominamy również, że trawa nabór uzupełniający do drużyny trampkarzy.

      Pierwszy raz na głównej płycie pobiedziskiego stadionu wystąpiła drużyna młodzików, która pokonała Chrobrego Gniezno 2-0. Zwycięstwo było w pełni zasłużone, to Huragan był drużyną lepszą i bardziej poukładaną w środku pola, bramki w drugiej połowie spotkania zdobyli Antek Misiur i Mikołaj Młody. Drużynie dodatkowo należą się też dodatkowe brawa za zachowanie się zgodnie z duchem fair-play i oddanie przeciwnikom piłki po podyktowaniu przez sędziego rzutu pośredniego dla Huraganu przed bramką przeciwnika. 

    Orliki Huraganu zadebiutowały w rozgrywkach po zaledwie miesiącu (!) wspólnych treningów, przegrywając z Vitcovią Witkowo 3-11. Chłopcy bardzo dzielnie walczyli na boisku, jednak skuteczniejsi byli trenujący już od trzech lat i przewyższający naszych piłkarzy zgraniem przeciwnicy. Dwie bramki dla HP w tym meczu zdobył Wojtek Tanaś, a premierowe trafienie w lidze było dziełem Huberta Patalasa.

     Wszystkie aktualne wyniki i tabele naszej młodzieży są dostępne w zakładce "Grupy Młodzieżowe" w lewej części strony.

jesien17

 

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner