Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Pierwsze ligowe zwycięstwo orlików

17 09 19      W tym tygodniu pięć naszych drużyn młodzieżowych zagrało aż sześć meczów, ponieważ dwukrotnie grały orliki, odnosząc pierwsze ligowe zwycięstwo w swojej bardzo krótkiej historii. W pozostałych spotkaniach zrównoważony bilans dwóch zwycięstw i dwóch porażek.

      Słabo zaczęli spotkanie z Pelikanem w Niechanowie nasi juniorzy starsi, którzy tylko dzięki nieskuteczności napastników gospodarzy na początku zawodów zachowali czyste konto. Jedynym wartym odnotowania akcentem w kiepskiej pierwszej połowie była bardzo ładna akcja Dawida Hamery wykończona przez Ryszarda Wierzbińskiego

  Trenerowi Robertowi Raszewskiemu udało się w przerwie zmotywować chłopaków do lepszej gry, a pierwsze skrzypce ponownie odgrywał Hamera, najpierw asystując przy bramce Marcina Jesionkowskiego, by po kilku minutach pięknym uderzeniem samemu wpisać się na listę strzelców. W ostatnich minutach ponownie Jesionkowski oraz Kacper Woźny ustalili wynik na 5-0 dla Huraganu.

    Ponownie bardzo dobry mecz zagrała drużyna juniorów młodszych, niestety ponownie nie znalazło to odzwierciedlenia w wyniku, nasi piłkarze przegrali z Mieszkiem Gniezno 0-3. Pomimo, że Huragan włożył w ten mecz maksimum sił i zaangażowania i nawet lekko przeważał, podobnie jak przd dwoma tygodniami zabrakło koncentracji w samej końcówce spotkania, kiedy to piłkarz gospodarzy w odstępie ośmiu minut ustrzelił klasycznego hat-tricka.

      Na zdobycie pierwszej bramki w pierwszoligowych rozgrywkach nadal czekają młodsi trampkarze, którzy przegrali wyjazdowy mecz z jednym z faworytów rozgrywek, Polonią Środa 0-10. Przypominamy również, że trawa nabór uzupełniający do drużyny trampkarzy.

     Nie zwalnia tempa drużyna młodzików, która odniosła trzecie zwycięstwo, tym razem wygrywając z Pelikanem Niechanowo 4-1. Pierwszego gola i to w pierwszej minucie meczu strzelili jednak gospodarze, którzy jeszcze w pierwszej połowie znacznie utrudnili sobie zadanie, dwukrotnie (!) w zamieszaniach na swoim polu karnym strzelając też do swojej bramki. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla HP strzeliła Basia Wierzbińska, w drugiej połowie wynik ustalił Michał Maciejewski.

      Aż dwa mecze w ubiegłym tygodniu rozegrali nasi najmłodsi piłkarze. W środę odnieśli swoje pierwsze w życiu ligowe zwycięstwo pokonując w Pobiedziskach Jurand Koziegłowy 5-3, po trzech bramkach Igora Grzegorczyka i dwóch Wojtka Tanasia. W sobotę zagrali swój najlepszy jak dotychczas mecz, pomimo prowadzenia przegrali jednak z Mieszkiem Gniezno 3-6. Kolejne dwie bramki zdobył skuteczny jak dotychczas w każdym spotkaniu Wojtek Tanaś, jednego gola zdobył Mateusz Krąkowski.

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner