Juniorzy liderem grupy!

Zespół juniorów Huraganu Pobiedziska po pewnym zwycięstwie w sobotę z Lechitą Kłecko 4-1 został liderem swojej grupy! Był to kolejny bardzo dobry mecz w ich wykonaniu, a wynik w pełni zasłużony. Hat-trickiem popisał się w tym spotkaniu Wojciech Tymczyszyn, jednego gola dołożył Igor Watras.

Prawdziwą huśtawkę nastrojów zafundowała swoim kibicom drużyna trampkarzy starszych. Po świetnej pierwszej połowie prowadziła ona w Kostrzynie z Lechią już 3-0, jednak kilka minut dekoncentracji na początku drugiej połowy pozwoliło gospodarzom wyrównać i mecz zakończył się wynikiem 3-3, co spowodowało spory niedosyt. Bramki dla Huraganu strzelili Wojciech Bissinger, Mateusz Łaczkowski i Ryszard Wierzbiński.

Wysokiej porażki doznała drużyna orlików prowadzona przez Adama Stachowiaka, w Koziegłowach lepsi byli młodzi piłkarze Juniora wygrywając 9-0.

Drużyny trampkarzy młodszych i młodzików w tym tygodniu pauzowały.