Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzież wróciła na boiska

18 04 12         Miniony weekend był pierwszym kiedy to na trawiaste boiska wybiegły prawie wszystkie drużyny młodzieżowe Huraganu. Nie zaprezentowali się wyłącznie juniorzy młodsi, którzy ze względu na wycofanie rywala pauzowali.

        Juniorzy starsi wygrali u siebie z Błękitnymi Owińska, aż 9:2 (3:2). Podopieczni trenera Roberta Raszewskiego w I lidze okręgowej urządzili sobie prawdziwy trening strzelecki. Bramki zdobywali Krystian Błachowiak (3), Ryszard Wierzbiński (2), Kacper Woźny, Marcin JesionkowskiIgor Watras oraz Bartosz Stasiak

          Trampkarze również rywalizowali z zespołem z Owińsk. Huraganiści pod wodzą Andrzeja Rittera przegrali 0:2 (0:1). Drużyna młodzików trenera Adama Stachowiaka po golach Kacpra Zielińskiego i bramkarza Nikodema Kaczmarka wygrała z SPN Szamotuły 2:1 (1:0).

          Zespół orlików, którego trenera jest Włodzimierz Watras wygrał w Niechanowie 5:4. Co ciekawe do przerwy prowadzili rywale 4:2. Bramki zdobywali Maciej Sujka (2), Mateusz Krąkowski, Igor GrzegorczykŁukasz Kusztelski.

        Dla juniorów starszych, młodszych i młodzików walczących w I ligach była to już druga kolejka. Wcześniej najstarsi zremisowali w Stęszewie z miejscowym Lipnem 1:1, młodsi wygrali z UKS Orlik Mosina 2:1, a młodziki przegrały w Śremie z UKS 0:1. (gk) 

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner