Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Porażka juniorów, remisy młodzików i zwycięstwo orlików

18 05 08       Trzy z sześciu drużyn młodzieżowych Huraganu rywalizowały w miniony weekend na boiskach. Pauzowali juniorzy młodsi, trampkarze oraz nie uczestnicząca w regularnych rozgrywkach najmłodsza drużyna żaków.

      Juniorzy starsi trenera Roberta Raszewskiego minimalnie przegrali na własnym terenie z TPS Winogrady Poznań. Goście wygrali 2:1, a jedynego gola dla HP z rzutu karnego zdobył Grzegorz Karasiewicz.

          Zespół młodzików ma za sobą dwa remisy. W weekend majowy zawodnicy trenera Adam Stachowiaka oraz Krystiana Zielińskiego zremisowali na wyjeździe z reprezentantem powiatu nowotomyskiego GKS Sątopy 2:2 (gole Janek Bulzacki i Basia Wierzbińska), a w minioną sobotę bezbramkowym remisem zakończył się mecz z WAP Poznań Luboń.

       W poniedziałek z kolei swój mecz rozegrał zespół orlików trenujący pod wodzą Włodzimierza Watrasa oraz Leszka Grygiera. Czerwono-czarni wygrali u siebie z Pelikanem Niechanowo 4:2 po golach dwóch golach Igora Grzegorczyka oraz trafieniach Antka Piotrowskiego i Łukasza Kusztelskiego. W końcówce przed utratą gola uchronił Huraganistów bramkarz Bartek Rogowski trenujący sumiennie z naszym treneram bramkarzy Jackiem Przybylskim. "Rogał" popisał się piękną skuteczną paradą "wyciągając" piłkę lecącą w okienko bramki! (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner