Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Trenerzy grup młodzieżowych podsumowują rundę

ppm           Zapraszamy do przeczytania krótkich wypowiedzi naszych trenerów pracujących z drużynami młodzieżowymi Huraganu. Szkoleniowcy krótko podsumowali minioną runde w wykonaniu swoich podopiecznych.

       Robert Raszewski - juniorzy starsi 1999-2001: "Drużyna junirów starszych rundę wiosenna rozpoczęła 3. raz z rzędu w grupie mistrzowskiej. Runda dla zespołu była bardzo udana. W 12. kolejkach drużyna zdobyła 25 punktów (bramki 45-11). Ostatecznie zajmując w lidze 2. miejsce ustępując jedynie Polonii Środa. Bramki zdobywali: Jesionkowski 11, Watras 8, Błachowiak 8, Schultz 4, Stasiak 2, Woźny 2, Wierzbiński 3, Karasiewicz 2, Łaczkowski 1, Sadowczyk 1. Warto dodać, że w drużynie juniorów starszych grało kilku zawodników  z drużyny juniora młodszego."

      Tomasz Andersz - juniorzy młodsi 2002-2003: "Mimo tego że, do końca sezonu walczyliśmy o utrzymani się w pierwszej lidze, to chłopakom należy się wielki szacunek. Brawa za walkę i zaangażowanie. Nasz cel, którym było utrzymanie się w lidze i poprawa wyników osiągniętych w rundzie jesiennej został osiągnięty w stu procentach. Zrobiliśmy jako zespół duże postępy. W zespole panuje dobra atmosfera co przekłada się na wyniki sportowe. Teraz czeka nas nowy sezon, już od 25 lipca zaczynamy okres przygotowawczy. Na koniec chciałbym podziękować rodzicom za wsparcie, wiarę w zespół oraz doping na każdym meczu. W szczególności Pani kierownik i drugiemu trenerowi, którzy są dla mnie dużym wsparciem."

       Andrzej Ritter - trampkarze 2004-2005: "Zespół trampkarzy rocznik 2004-2005 występował w rozgrywkach trampkrzy C2 w grupie III. W rundzie wiosennej drużyna toczyła równorzędne pojedynki ze swoimi rywalami, w kilku meczach pokazała sie z dobrej strony (szczególnie remis 3:3  KS Lubońskim  dostarczył wszystkim wielu emocji), co pozwala z optymizmem patrzeć na rundę jesienną nowego sezonu. W 10. meczach zespół zdobył 14 punktów, przy bilansie bramkowym 18:14. Treningi rozpoczynamy na początku sierpnia, w dniach 2-8 września drużyna wyjeżdża na obóz sportowy do Pobierowa."

       Adam Stachowiak - młodziki 2006-2007: "Po udanej rundzie jesiennej i solidnie przepracowanym okresie zimowym zespół Młodzików z dużymi nadziejami przystąpił do rundy wiosennej z nastawieniem na jeden cel - awans do II ligi. Grupa mistrzowska to osiem najlepszych zespołów z wszystkich III lig. Uczestnictwo w kilku zimowych turniejach, mecze kontrolne przed startem ligi oraz systematyczna praca na treningach jeszcze bardziej utwierdzały w przekonaniu o sile zespołu i rozwoju sportowym poszczególnych zawodników. Po trudnych 14-tu kolejkach ligowych ostatecznie realizujemy założony plan i wygrywamy ligę świętując awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Cieszy postawa zawodników na treningach, rozwój umiejętności piłkarskich, realizację podstaw założeń taktycznych."

     Włodzimierz Watras - orliki 2008-2009: "To była pechowa runda w wykonaniu Orlikow młodszych występujących na codzień w 3. lidze okręgowej. Dwie złamane ręce najlepszych strzelców zespołu (Wojtka Tanasia i Igora Grzegorczyka) oraz choroba jedynego bramkarza w drużynie Bartka Rogowskiego, przyczyniły się do słabszej gry w końcówce rundy. Początek był bardzo obiecujący, zespół kroczyl od zwycięstwa do zwycięstwa, a po wyjazdowym remisie z głównym kandydatem do awansu Mieszkiem Gniezno (5:5) liczył się nawet w walce o wyższą ligę. Ostatecznie Huragan uplasował się na trzeciej pozycji w tabeli co i tak było lepszym wynikiem niż w poprzednim sezonie kiedy zakończyliśmy rozgrywki na 5. miejscu"

     Robert Raszewski - orliki/żaki Wronczyn 2008-2010: "Drużyna trenowała cały czas systematycznie. Kadra drużyny cały czas się powiększa!!! W okresie wiosennym rozegraliśmy kilka meczy sparingowych oraz wzięliśmy udział w trunieju orgaznizowanym przez OSIR z okazji Jarmarku Piastowskiego (zwycięstwo). Cały czas mozna dołączyć do drużyny.

    Jeśli chcesz dołączyć do której z grup, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z trenerem prowadzącym dany rocznik. Wszystkie potrzebne namiary można znaleźć tutaj.  (gk)

jesien17

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner