Kolejne mecze młodzieży Huraganu za nami

18 09 14     5 września czyli w środę drużyna  juniora starszego  rozegrała mecz na własnym boisku z Rzemieślnikiem Kwilcz. Zawodnicy Huraganu popisali się duża skutecznością.

Do przerwy juniorzy prowadzili z drużyna z Kwilcza 4-1. Końcowy rezultat rozegranego spotkania to 6-1. Bramki dla Huraganistów strzelili: Dawid Hamera (2), Marcin Jesionkowski (2), Igor Watras i Maksymilian Janowski.

W miniony weekend zespół juniorów młodszych nie rozgrywał żadnego meczu ze względu na pauzę.

Drużyna trampkarzy po powrocie z obozu rozegrała mecz na własnym boisku z Polonia Środa. Zawodnicy Huraganu popisali się skutecznością do przerwy wygrywając 2-1. Niestety w drugiej odsłownie do odrabiana strat zabrała się drużyna ze Środy. Końcowy rezultat spotkania to 2-3. Obie bramki dla Huraganistów strzelił Krzysztof Klimczak.

Sprawiedliwym remisem 1-1 zakończył się mecz II kolejki - II ligi okręgowej z udziałem młodzików Huraganu. Nasz zespół podejmował dzisiaj na własnym boisku SPN Szamotuły. Oba zespoły wiosną rywalizowały w klasie mistrzowskiej III ligi i oba wywalczyły awans do II ligi. Drużyny beniaminków prezentowały dzisiaj podobny poziom gry, choć sam początek spotkania tego nie prognozował. A to za sprawą ekspresowego gola Kacpra Zielińskiego strzelonego w 30 sekundzie gry!

Niestety to był jedyny nasz gol w tym spotkaniu. W drugiej części meczu gościom udało się strzelić wyrównującą bramkę. Remis można w tym przypadku uznać za mały sukces, zwłaszcza, że Szamotulanie strzelili jeszcze jednego gola, ale na nasze szczęście był to strzał spalony.

Kolejny mecz drużyny huraganu E1 orlik, rozegrany został na własnym boisku 8 września pomiędzy Pelikanem Niechanowo. Do przerwy gra bardzo wyrównana, wynik 1-1. Po przerwie Huraganiści zebrali wszystkie siły i zaatakowali bramkę przeciwnika, którzy Jednak nie pozostali dłużni. Mecz rozgrywał się z bramki do bramki. Ostatecznie spotkanie zakończyło się z  wynikiem pozytywnym dla Huraganistów 5-4. Bramki dla Huraganistów strzelili: Igor Grzegorczyk (3), Wojtek Tanaś i Mateusz Krąkowski.

Na debiut w rozgrywkach czeka zespół żaków. (kb)