Nie najlepsza ligowa kolejka młodych Huraganistów

18 10 31   W miniony weekend do rywalizacji przystąpiły tylko cztery młodzieżowe drużyny Huraganu. Ligową pauzę zanotowały dwie ekipy juniorskie.

Drużyna trampkarzy rozegrała mecz na własnym boisku z ekipą Orła Pniewy. Do przerwy to goście prowadzili jedną bramką. W drugiej połowie rywale dołożyli drugiego gola i ostatecznie wygrali 2:0.

Młodziki tym razem pojawiły się na boisku w Suchym Lesie. Przeciwnikiem naszych Huraganistów była drużyna Sucharów Suchy Las. Nasi piłkarze na przerwę schodzili z jednobramkową stratą. Druga połowa to zacięta rywalizacja. Młodzi reprezentanci Pobiedzisk za sprawą Huberta Cierzniaka wyrównali i ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

Drużyna orlików rozegrała kolejne w tej rundzie spotkanie z Mieszkiem Gniezno. Od pierwszego gwizdka gospodarze narzucili swój styl gry. Do przerwy było 5:1 dla Mieszka. W drugiej połowie rywale dorzucili kolejne trafienia. Bramki dla Huraganistów zdobyli Olivier Kruczyński, Igor Grzegorczyk, Kryspin Kaźmierczak. Końcowy rezultat meczu to 13:3 dla gospodarzy.

Grupa żaków pojechała na turniej do Poznania. Pierwszy mecz Huragan wygrał z AP Champions Poznań 2:0 (1:0). Bramki padły po nieszczęśliwych „samobójach” przeciwników. Drugi mecz to rywalizacja z Piastem Kobylnica i porażka 5:0 (3:0). Ostatni mecz zawodnicy z Pobiedzisk wygrali pewnie 5:1 (3:1) z Concordem Murowana Goślina. Bramki strzelali Nikodem Olejniczak (2), Ksawery Ochowiak, Jakub Sudoł oraz Dominik Pawlak.

Cały czas ciężko trenuje grupa zamiejscowa z Wronczyna, która pod okiem Roberta Raszewskiego regularnie doskonali swoje umiejętności. Dokładne opisy meczów, fotorelacje ze spotkań młodych Huraganistów dostępne na profilu na facebook poświęconym naszej młodzieży. (pb/gk)