Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Młodzi Huraganiści z wizytą na meczu Lecha z Arką

19 03 06   W minioną niedzielę, trzeciego marca, silna grupa Żaków pobiedziskiego Huraganu wybrała się do Poznania na mecz Ekstraklasy Lech Poznań - Arka Gdynia.

      22 osoby, wraz z dwójką rodziców i opiekunami w postaci trenera Macieja Olejniczaka i Pani kierownik, Patrycji Ochowiak stawiły się na przedwyjazdowej zbiórce w siedzibie Klubu o godzinie 15:45.

         Dla niektórych był to pierwszy wyjazd na tak poważne spotkanie i co za tym idzie, premierowa wizyta na stadionie przy ul. Bułgarskiej. Mimo kiepskiej aury humory dopisywały i czuć było ekscytację związaną ze zbliżającym się świętem w postaci meczu “Kolejorza”.

        Mimo, że samo spotkanie nie porwało, zakończyło się sukcesem gospodarzy, co mogło jedynie spotęgować radość młodych adeptów futbolu. Wspólny doping i19 03 06 1 przeżywanie boiskowych emocji było świetną formą integracji młodych ludzi, związanych z piłką i Huraganem Pobiedziska.

       Zwycięstwo “naszej” drużyny, wspólne śpiewy i sama atmosfera to rzeczy, które na zawsze zostaną w pamięci i przyczynią się do trwania we wspólnej pasji, którą jest futbol.

        Był to już kolejny wyjazd na mecz Lecha młodych adeptów futbolu z Pobiedzisk zorganizowany przez nasze stowarzyszenie. (mg)

17 02 17sponsorzy wiosna18

Sponsor strategiczny

Logo Pobiedziska moc

Sponsor główny

Pawlowski

Grzeczka

 

 

Sponsor premium

kruszgeo sp

tiptopol1

pawelkrawczyk

logo AGROBEX granat 175 100 biały

sgb

witrans1

kosbruk

Mini stal B sp

 

 

Sponsor

Partner