Jesteśmy od 1937
Rywalizujemy
Realizujemy się
Szkolimy młodzież
Odnosimy sukcesy
Wspólnie

Najbliższy mecz

Ostatni mecz

IV Liga Grupa płn SEZON 2017/2018

Wydrukować

I kolejka - 06-08-2017

06-08-2017 11:00 ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy3 : 0UNIA Swarzędz
3:0
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
06-08-2017 15:00 HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska1 : 8GROM Plewiska
Żółta kartka Ernest Maćkowiak112’   
Żółta kartka Oskar Włodarczyk120’   
Żółta kartka Mikołaj Witaszyk150’   
1:8
GROM Plewiska
GROM Plewiska
06-08-2017 16:00 KOTWICA Kórnik
KOTWICA Kórnik
KOTWICA Kórnik0 : 3MIESZKO Gniezno
0:3
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno
06-08-2017 16:00 NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec2 : 0SPARTA Oborniki
2:0
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
06-08-2017 16:00 TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.4 : 0LUBUSZANIN Trzcianka
4:0
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
06-08-2017 17:00 WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki2 : 1GKS Dopiewo
2:1
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
07-08-2017 17:00 POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica1 : 2ISKRA Szydłowo
1:2
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
07-08-2017 17:00 WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód4 : 0GLKS Wysoka
4:0
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka

II kolejka - 12-08-2017

12-08-2017 16:00 GROM Plewiska
GROM Plewiska
GROM Plewiska1 : 1ORŁY Pniewy
1:1
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
12-08-2017 16:00 KOTWICA Kórnik
KOTWICA Kórnik
KOTWICA Kórnik0 : 2TARNOVIA Tarnowo Podg.
0:2
TARNOVIA Tarnowo Podg.
TARNOVIA Tarnowo Podg.
12-08-2017 17:00 POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica1 : 4UNIA Swarzędz
1:4
UNIA Swarzędz
UNIA Swarzędz
12-08-2017 17:00 ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo
ISKRA Szydłowo3 : 5MIESZKO Gniezno
3:5
MIESZKO Gniezno
MIESZKO Gniezno
12-08-2017 17:00 WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki0 : 3WARTA Międzychód
0:3
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
12-08-2017 17:00 GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka0 : 0HURAGAN Pobiedziska
   40’1Żółta kartka Mikołaj Witaszyk
   65’1Żółta kartka Oskar Włodarczyk
   67’1Żółta kartka Norbert Okonowski
   76’1Żółta kartka Ernest Maćkowiak
0:0
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
12-08-2017 17:00 GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo0 : 4SPARTA Oborniki
0:4
SPARTA Oborniki
SPARTA Oborniki
12-08-2017 17:00 LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka
LUBUSZANIN Trzcianka4 : 0NIELBA Wągrowiec
4:0
NIELBA Wągrowiec
NIELBA Wągrowiec

III kolejka - 15-08-2017

15-08-2017 15:00 HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska
HURAGAN Pobiedziska1 : 1WEŁNA Skoki
Bramki Norbert Okonowski192’   
Żółta kartka Mikołaj Witaszyk155’   
1:1
WEŁNA Skoki
WEŁNA Skoki
15-08-2017 16:00 POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica
POGOŃ Łobżenica0 : 0GROM Plewiska
0:0
GROM Plewiska
GROM Plewiska
15-08-2017 16:00 ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy
ORŁY Pniewy0 : 3GLKS Wysoka
0:3
GLKS Wysoka
GLKS Wysoka
15-08-2017 16:00 WARTA Międzychód
WARTA Międzychód
WARTA Międzychód2 : 0GKS Dopiewo
2:0
GKS Dopiewo
GKS Dopiewo
Strona 1 z 5
Ostatnia20