Co słychać w drużynach młodzieżowych?

Co słychać w drużynach młodzieżowych?

 Sezon ligowy coraz bliżej, a zatem czas na krótki raport dotyczący przygotowań naszych zespołów młodzieżowych przed walką o ligowe punkty.

 Zaczynamy od najstarszej drużyny w Akademii HP - juniorów starszych. W okresie przygotowawczym drużyna rozegrała już 3 mecze kontrolne, w pierwszym meczu pokonaliśmy drużynę juniorów starszych Kosyniera Sokołowo (gr. konińska) 12:0. Drugi mecz rozegraliśmy w Gnieźnie i tam pokonaliśmy drużynę Mieszka Gniezno 7:0. Porażką zakończył się 1:8 z reprezentantem B-klasy KS Fałkowo. Dodatkowo w meczu na szczeblu okręgowym Pucharu Polski, zespół prowadzony przez Roberta Raszewskiego zwyciężył z Pelikanem Łubowo po rzutach karnych 4:3.

Zespół trampkarzy młodszych pod wodza Adama Stachowiaka przebywa obecnie na zgrupowaniu by przygotować się do rywalizacji na poziomie I ligi okręgowej. Zespół trampkarzy zaczyna nowy okres w swojej przygodzie z piłką przechodząc do gry w systemie 11x11 na pełnowymiarowym boisku. Cele szkoleniowe na ten sezon są niezmienne, rozwójój indywidualny zawodników, budowanie świadomości oraz inteligencji piłkarskiej oraz wdrażanie w większym stopniu niż dotychczas aspektów taktycznych. 

Drużyna młodzików D2, której trenerem jest Andrzej Ritter wznowiła treningi 5 sierpnia. W dniach 19-24 sierpnia zespół podobnie jak drużyna trampkarzy przebywa na zgrupowaniu w Przywidzu. W ostatnim tygodniu sierpnia planowane są 2 sparingi: mecz wyjazdowy z Mieszkiem Gniezno oraz w Pobiedziskach z AP Błękitni Owińska. Pierwszy mecz mistrzowski drużyna młodzików rozegra 31 sierpnia z Vitcovią w Witkowie.

Drużyna Orlika pod wodzą trenera Macieja Olejniczaka wznowiła treningi 9 sierpnia. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu. W najbliższym czasie zawodnicy poznają drużyny, z którymi zmierzą się w grach kontrolnych, po to by oswoić się z zachowaniami przeciwnika i pod ich presją doskonalić działania indywidualne.

Najmłodsi zawodnicy w strukturze Akademii Huraganu Pobiedziska rozpoczną regularne treningi od 22 sierpnia. Zawodnicy będą trenowali pod okiem trenera Tomasza Sołtysiaka. Celem treningów najmłodszej grupy jest harmonijne przejście krok po kroku przez plan szkolenia Akademii Huraganu Pobiedziska, który jako końcowy etap zakłada maksymalizację ich potencjału i przygotowanie do gry na najwyższym możliwym dla zawodnika poziomie.

Kończymy naszą relację ze sprawozdania z grupy Wronczyn, która treningi wznowiła w pierwszy wtorek sierpnia. Pomimo wakacji frekwencja na treningach jest bardzo  wysoka. Planujemy rozegrać kilka meczów z zaprzyjaźnionymi drużynami z regionu. Trenujemy niezmiennie 2 razy w tygodniu. Treningi odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 16:00 na obiektach w Pobiedziska.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj.

 powrót

Podobne Newsy

 • Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy
  14 października 2019 r.
  Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

  W miniony weekend na ligowych boiskach pojawiły się trzy nasze drużyny, a także zespół grupy Wronczyn, który także należy do struktur Huraganu Pobiedziska. O ligowe punkty walczyły drużyny orlików, trampkarzy i juniorów. Zespół młodzików w tej kolejce nie rozgrywał swojego meczu.

  więcej 
 • Huraganowa sinusoida. Juniorzy przewodzą w ligowej tabeli
  8 października 2019 r.
  Huraganowa sinusoida. Juniorzy przewodzą w ligowej tabeli

  Wszystkie drużyny młodzieżowe zrzeszone w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały swoje mecze podczas minionego weekendu, który okazał się być niczym podróż kolejką górską.

  więcej 
 • Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku
  30 września 2019 r.
  Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

  Z siedmiu drużyn w strukturach klubu (wliczając w to zespół seniorów) tylko trzy z nich wybiegły w miniony weekend na boiska. Drużyny młodzieżowe reprezentowane były przez zespoły orlika i juniora starszego.

  więcej