Płomień pokonany. Trzy punkty zostają w Pobiedziskach

Czterobramkowym zwycięstwem zakończył się pojedynek IV kolejki V ligi pomiędzy Huraganem, a Płomieniem Połajewo. Czerwono-czarni pewnie 4:0 pokonali rywali i zainkasowali drugi komplet punktów w tym sezonie.

Mecz rozgrywany był w ponad 30' upale. Nie pomagało to z pewnością zawodnikom w boiskowej rywalizacji, jednak to gospodarze przeważali przez cały mecz i zasłużenie zdobyli komplet punktów.

W pierwszej części piłka do bramki rywala znalazła drogę tylko raz. W 28 minucie piękny strzał z ok. 20 metrów Marcina Jędrzejczaka dał prowadzenie gospodarzom. Pierwsza połowa sytuacji bramkowych przyniosła wiele, ale miejscowym zabrakło skuteczności. Rywale w pierwszej części meczu bramce Marcina Putry zagrozili dwukrotnie w 22 minucie po kontrze i pod koniec pierwszej części, ale nasz bramkarz spisał się bez zarzutu.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił i gospodarze nadal przeważali. Wynik w 50 i 67 minucie podwyższył David Paku-Tshela, a w 88 ustalił wprowadzony w drugiej połowie Damian Gocałek. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy, ale kilkukrotnie przed utratą gola gości uratował bramkarz Przemysław Hyłek.

Skład: Marcin Putra - Daniel Brylewski (46' Damian Gocałek), Łukasz Maciejewski (46' Marcin Pająk), Mikołaj Nowak, Kacper Bienert (62' Mikołaj Ratajczak) - Marcin Jędrzejczak (46' Igor Watras), Jakub Matusiak, Patryk Jóźwiak, Adam Niedzielski (62' Mikołaj Witaszyk), David Paku-Tshela (67' Mikołaj Szymocha) - Mateusz Chachuła. Ponadto w kadrze: Mikołaj Miczyński.