Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

Z siedmiu drużyn w strukturach klubu (wliczając w to zespół seniorów) tylko trzy z nich wybiegły w miniony weekend na boiska. Drużyny młodzieżowe reprezentowane były przez zespoły orlika i juniora starszego.

Wyjazd do Środy Wielkopolskiej na mecz z tamtejszymi orlikami przyniósł nam sporo bramek i emocji. Do przerwy Huragan remisował z Polonią 3:3. W drugiej połowie zespół ze Środy Wielkopolskiej okazał się skuteczniejszy i ostatecznie wygrał spotkanie 5:3. Bramki dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka strzelali: Dominik Pawlak, Jakub Rogowski oraz Jakub Sudoł.

Drużyna trenera Roberta Raszewskiego po raz kolejny okazała się lepsza od swoich ligowych rywali. Tym razem do Pobiedzisk przyjechał zespół Lubońskiego. Dodatkową ciekawostką związaną z tym meczem była wspólna przeszłość piłkarska trenerów obu zespołów - Roberta Raszewskiego, oraz trenera gości Krzysztofa Piskuły. Ostatecznie gospodarze zwyciężyli 6:2, a do bramki trafiali pięciokrotnie Marcin Jesionkowski oraz Stanisław Snuszka.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. Tabele, wyniki oraz terminarze w zakładce "Akademia"(ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy
  14 października 2019 r.
  Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

  W miniony weekend na ligowych boiskach pojawiły się trzy nasze drużyny, a także zespół grupy Wronczyn, który także należy do struktur Huraganu Pobiedziska. O ligowe punkty walczyły drużyny orlików, trampkarzy i juniorów. Zespół młodzików w tej kolejce nie rozgrywał swojego meczu.

  więcej 
 • Huraganowa sinusoida. Juniorzy przewodzą w ligowej tabeli
  8 października 2019 r.
  Huraganowa sinusoida. Juniorzy przewodzą w ligowej tabeli

  Wszystkie drużyny młodzieżowe zrzeszone w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały swoje mecze podczas minionego weekendu, który okazał się być niczym podróż kolejką górską.

  więcej 
 • Huragan poza Pobiedziskami
  24 września 2019 r.
  Huragan poza Pobiedziskami

  Weekend pod znakiem wyjazdów. Spośród pięciu spotkań jakie rozgrywały nasze młodzieżowe drużyny, aż cztery odbyły się poza Pobiedziskami. Ligowe zmagania otworzyła drużyna Macieja Olejniczaka

  więcej