Seniorzy i juniorzy poznali rywali w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski strefy poznańskiej

Seniorzy i juniorzy poznali rywali w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski strefy poznańskiej

Dwie nasze drużyny, które rozpoczną batalię o Puchar Polski poznały swoich rywali. W rundzie wstępnej PP strefy poznańskiej wystąpią juniorzy Huraganu, z kolei w I rundzie do gry wkroczą seniorzy.

W czwartek 15 sierpnia o godzinie 11. na własnym boisku juniorzy, podopieczni trenera Roberta Raszewskiego zmierzą się z Formaton Piastem Łubowo. Przeciwnicy w minionym sezonie zajęli czwarte miejsce w tabeli poznańskiej A-klasy będąc długo w walce o awans do wyższej ligi. W przypadku awansu młodych Huraganistów do kolejnej rundy, rywalem będzie zespół Czarnych Czerniejewo.

Seniorzy z kolei do gry przystąpią w środę 28 sierpnia. Rywalem podopiecznych Pawła Kutyni będzie zwycięzca pary rundy wstępnej Wełnianka Kiszkowo - Maratończyk Brzeżno. Kiszkowianie w minionym sezonie zajęli dziesiąte miejsce poznańskiej w B-klasie. Maratończyk awansował do klasy A zajmując pierwsze miejsce w ligowej tabeli, wygrywając 24 z 26 spotkań.

Przypomnijmy, że po zmianach wprowadzonych przez WZPN, zmianie uległa formuła rozgrywania Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Finał strefy poznańskiej rozegrany zostanie 11 listopada br. Wiosną do rozgrywek PP przystąpią zwycięscy pięciu wielkopolskich okręgów oraz drużyny z IV i III ligi.

 powrót

Podobne Newsy

 • 3...2...1... Start!
  26 września 2019 r.
  3...2...1... Start!

  Po kilku miesiącach prac wreszcie doczekaliśmy się nowej oficjalnej strony naszego klubu! Jest to już trzecia odsłona klubowego portalu, który miał swój początek w sierpniu 2005 roku. Zawsze aktualna, pokazująca działalność całego klubu to motto, które kierowało poczynaniami twórców wszystkich trzech stron internetowych Huraganu.

  więcej 
 • Sparta Szamotuły kolejnym pucharowym rywalem
  2 września 2019 r.
  Sparta Szamotuły kolejnym pucharowym rywalem

  Po wygranej 7:1 z Maratończykiem Brzeźno, kolejnym rywalem seniorów w II rundzie TOTOLOTEK Pucharze Polski będzie aktualny wicelider klasy okręgowej Sparta Szamotuły.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota - 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN
  23 sierpnia 2019 r.
  Zapowiedź - sobota - 16:00, Pogoń Łobżenica - HURAGAN

  W trzeciej ligowej kolejce spotkań piłkarze Huraganu udadzą do reprezentanta powiatu pilskiego. Rywalem Huraganistów będzie Pogoń Łobżenica. Mecz rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 16.

  więcej