Weekendowe wahania nastrojów

Weekendowe wahania nastrojów

Cztery drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska walczyły podczas minionego weekendu w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Drużyna Orlików nie zaczęła udanie weekendu przegrywając na wyjeździe z PS Gniezno 1:9. Honorowe trafienie dla drużyny trenera Macieja Olejniczaka zaliczył Ksawery Ochowiak.

Niesamowicie wysokie tempo trzyma zespół juniora starszego trenera Roberta Raszewskiego. Ponownie na swoim koncie strzeleckim notując dwucyfrową liczbę bramek, pokonując na wyjeździe zespół Concordii Murowana Goślina aż 15:1. Bramki zdobywali: Wojtek Bissinger (3), Maksymilian Janowski (1), Stanisław Snuszka (3), Fabian Meller (3), Eryk Drożdżyński (1), oraz Marcin Jesionkowski (4).

Blisko domowego zwycięstwa była drużyna trampkarza, prowadzona przez trenerów Adama Stachowiaka i Krystiana Zielińskiego. Po udanym początku i prowadzeniu 2-0 (bramki Tymoteusza Hetmańczyka), ostatecznie przegrała z Poznańską 13 Poznań 2:3.

W takim samym stosunku bramkowym, rozstrzygając jednak mecz na swoją korzyść, zakończyli weekendowe zmagania zawodnicy trenerów Andrzeja Rittera i Leszka Grygiera. W wyjazdowym meczu nasi młodzicy pokonali zespół Pelikana Niechanowo 3:2. Bramki zdobyli Igor GrzegorczykŁukasz Kusztelski oraz Mateusz Krąkowski.

Więcej bieżących, ciekawych informacji dotyczących grup młodzieżowych znaleźć można na oficjalnym profilu naszej Akademii tutaj. (ts)

 powrót

Podobne Newsy

 • Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy
  14 października 2019 r.
  Koniec juniorskiej passy. Przełamanie trampakrzy

  W miniony weekend na ligowych boiskach pojawiły się trzy nasze drużyny, a także zespół grupy Wronczyn, który także należy do struktur Huraganu Pobiedziska. O ligowe punkty walczyły drużyny orlików, trampkarzy i juniorów. Zespół młodzików w tej kolejce nie rozgrywał swojego meczu.

  więcej 
 • Huraganowa sinusoida. Juniorzy przewodzą w ligowej tabeli
  8 października 2019 r.
  Huraganowa sinusoida. Juniorzy przewodzą w ligowej tabeli

  Wszystkie drużyny młodzieżowe zrzeszone w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej rozegrały swoje mecze podczas minionego weekendu, który okazał się być niczym podróż kolejką górską.

  więcej 
 • Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku
  30 września 2019 r.
  Pół na pół, czyli trochę pracy, trochę odpoczynku

  Z siedmiu drużyn w strukturach klubu (wliczając w to zespół seniorów) tylko trzy z nich wybiegły w miniony weekend na boiska. Drużyny młodzieżowe reprezentowane były przez zespoły orlika i juniora starszego.

  więcej