Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - Leśnik Margonin

Przed Pobiedziskim kibicami trzeci mecz z rządu na własnym terenie naszej drużyny. Tym razem przy Kiszkowskiej podejmować będziemy zespół z czuba tabeli co zwiastuje z pewnością trudny i miejmy nadzieję ciekawy mecz.

Huraganiści w najbliższą niedzielę o godzinie 15. zmierzą się z Leśnikiem Margonin. Rywale mają jeden punkt mniej od naszej drużyny ale mają również rozegrany jeden mecz mniej. Leśnik wygrał dotychczas trzy mecze i przegrał jeden na wyjeździe 4:1 z Pogonią Łobżenica z którą nie wygrał również Huragan.

Dla obu zespołów będzie to mecz o umocnienie się w ścisłej czołówce tabeli. O co walczy Leśnik w tym sezonie? Tego nie wiemy ale wiemy na pewno, że jest zespół który tanio "skóry nie sprzeda". Przed rozpoczęciem sezonu do drużyny z Margonina dołączyło kilku zawodników co świadczy o tym, że jest to inny zespół niż w minionym roku. Warto przypomnieć, że ostatnio przegraliśmy u siebie aż 2:4 a na wyjeździe po ciężkim meczu wygraliśmy 1:0.

W kadrze HP na ten mecz zabraknie na pewno Marcina JędrzejczakaIgora WatrasaBartłomieja Kubickiego oraz Mateusz Pawłowskiego

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15. na boisku w Pobiedziskach przy ulicy Kiszkowskiej poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Piły. Głównym arbitrem będzie Piotr Bacia, a pomagać mu będą Szymon Filip Łukasz Witczak. (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN
  11 października 2019 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

  X ligowa kolejka przyniesie nam pierwszy historyczny mecz pomiędzy Huraganem, a Notecią Czarnków. Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się zarówno w meczu o stawkę jak i towarzyskim. Wyjazdowym, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

  więcej 
 • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka
  4 października 2019 r.
  Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

  Najbliższa niedziela przyniesie nam kolejny ligowy pojedynek seniorów na własnym terenie. Będzie to już piąty mecz w tej rundzie na własnym terenie. Rywalem czerwono-czarnych o godzinie 15:00 będzie GLKS Wysoka.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN
  27 września 2019 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

  Czas na lokalne derby. W VIII kolejce Pobiedziszczanie udadzą się do sąsiedniej gminy czyli do Kostrzyna gdzie w sobotę o godzinie 16:00 zagrają z miejscową Lechią. Rywale póki co rozczarowują i po siedmiu rozegranych meczach zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

  więcej