Zapowiedź - sobota - 13:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

Zapowiedź - sobota - 13:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

VII ligowa kolejka tego sezonu przyniesie bardzo ciekawy pojedynek w którym Pobiedziszczanie zmierzą się na wyjeździe, z wydaję się na ten moment najlepszym zespołem ligi - Iskrą Szydłowo. Mecz rozegranie zostanie w sobotę o godzinie 13:00. 

Iskra po letnich zmianach w składzie nie zawodzi. Z 13 (4-1-0) punktami jest wiceliderem tabeli ze stratą punktu do Czarnych, jednak nasi sobotni przeciwnicy mają jeden mecz rozegrany mniej. Dotychczas w pięciu spotkaniach Szydłowianie stracili tylko 2 bramki, strzelając 17.

Niestety tego samego nie możemy napisać o czerwono-czarnych. Pomimo aktualnie tylko 3 punktów straty do Iskry Huragan nie może złapać swojego "wynikowego" rytmu. Dwie porażki i remis to za dużo "strat" jak na moment ligowych zmagań. Cieszy na pewno największa ilość strzelonych goli w lidze (21), zatrważa wręcz bilans bramek straconych (14). Więcej wpadło tylko do siatki Sparty Oborniki... 

Dla rywali będzie to pierwszy mecz w tym sezonie na własnym boisku. Na obiekcie w Szydłowie zamontowano system nawadniania boiska oraz poprawiono stan murawy.

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 13:00 na boisku w Szydłowie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Miłosz Garstecki, a pomagać mu będą Łukasz Dorna oraz Dariusz Złotnicki.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK).

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN
  11 października 2019 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

  X ligowa kolejka przyniesie nam pierwszy historyczny mecz pomiędzy Huraganem, a Notecią Czarnków. Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się zarówno w meczu o stawkę jak i towarzyskim. Wyjazdowym, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

  więcej 
 • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka
  4 października 2019 r.
  Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

  Najbliższa niedziela przyniesie nam kolejny ligowy pojedynek seniorów na własnym terenie. Będzie to już piąty mecz w tej rundzie na własnym terenie. Rywalem czerwono-czarnych o godzinie 15:00 będzie GLKS Wysoka.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN
  27 września 2019 r.
  Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

  Czas na lokalne derby. W VIII kolejce Pobiedziszczanie udadzą się do sąsiedniej gminy czyli do Kostrzyna gdzie w sobotę o godzinie 16:00 zagrają z miejscową Lechią. Rywale póki co rozczarowują i po siedmiu rozegranych meczach zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

  więcej