Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Zapowiedź - sobota, 16:00, Lechia Kostrzyn - HURAGAN

Czas na lokalne derby. W VIII kolejce Pobiedziszczanie udadzą się do sąsiedniej gminy czyli do Kostrzyna gdzie w sobotę o godzinie 16:00 zagrają z miejscową Lechią. Rywale póki co rozczarowują i po siedmiu rozegranych meczach zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Huraganiści również nie prezentują optymalnej formy. Podopieczni trenera Pawła Kutyni plasują się dopiero na 9 pozycji w 16 zespołowej stawce drużyn.

Każde derby zawsze rządzą się swoimi prawami, to od dawna znana zasada. Z pewnością tutaj będzie podobnie. Tak więc przed Huraganistami trudny wyjazd, tym bardziej, że Lechia powoli zaczyna łapać wiatr w żagle czego potwierdzeniem jest awans do ćwierćfinału pucharu i minimalna porażka przed tygodniem z liderem z Czerniejewa.

W minionej rundzie po trudnym meczu Huragan wygrał w ternie rywala 1:0, ale w pierwszej rundzie po fatalnym meczu uległ u siebie 2:3. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już jutro! 

Sobotnie zawody, które rozpoczną się o godzinie 16:00 na boisku w Kostrzynie poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Marcin Górczak, a pomagać mu będą Krzysztof Nowak oraz Maciej Kaczmarek.

Wynik na żywo śledzić będzie można na oficjalnym koncie klubu na Twitter (LINK). (gk)

 powrót

Podobne Newsy

 • Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN
  11 października 2019 r.
  Zapowiedź - sobota, 15:00, Noteć Czarnków - HURAGAN

  X ligowa kolejka przyniesie nam pierwszy historyczny mecz pomiędzy Huraganem, a Notecią Czarnków. Obie drużyny nigdy wcześniej nie miały okazji zmierzyć się zarówno w meczu o stawkę jak i towarzyskim. Wyjazdowym, sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15.

  więcej 
 • Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka
  4 października 2019 r.
  Zapowiedź - niedziela, 15:00, HURAGAN - GLKS Wysoka

  Najbliższa niedziela przyniesie nam kolejny ligowy pojedynek seniorów na własnym terenie. Będzie to już piąty mecz w tej rundzie na własnym terenie. Rywalem czerwono-czarnych o godzinie 15:00 będzie GLKS Wysoka.

  więcej 
 • Zapowiedź - sobota - 13:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN
  20 września 2019 r.
  Zapowiedź - sobota - 13:00, Iskra Szydłowo - HURAGAN

  VII ligowa kolejka tego sezonu przyniesie bardzo ciekawy pojedynek w którym Pobiedziszczanie zmierzą się na wyjeździe, z wydaję się na ten moment najlepszym zespołem ligi - Iskrą Szydłowo. Mecz rozegranie zostanie w sobotę o godzinie 13:00. 

  więcej