Akademia na pełnych obrotach

Akademia na pełnych obrotach 8 czerwca 2021 r.
Młodzież     Drukuj

Ostatni weekend pod kątem rezultatów drużyn Akademii nie był do końca udany. Zwycięsko z pojedynków wyszedł jedynie zespół juniora młodszego. W minioną sobotę jednak musieli uznać wyższość gości z Komornik. Orły pokonały Huragan 5:2, a bramki dla naszej drużyny zdobyli Sergiusz Kaźmierczak i Dawid Cieśla.

Wcześniej w środowy wieczór po bardzo emocjonującym meczu pokonali w wyjazdowym pojedynku Suchary Suchy Las 4:3. Bramki zdobywali Sergiusz Kaźmierczak (2), Dawid Górzyński, oraz Krzysztof Kozanecki.

Ciekawie wyglądał mecz młodzików, którzy do przerwy przegrywali z Pelikanem Niechanowo 0:2. Ostatecznie druga połowa była znacznie lepsza w naszym wykonaniu i po dwóch bramkach Kryspina Kaźmierczaka, zdobytych w zaledwie sekund 60 udało się zremisować mecz 2:2

Jeszcze więcej emocji przyniósł mecz orlików, którzy również rywalizowali z Pelikanem Niechanowo i podobnie jak starsi koledzy do przerwy przegrywali 0:2. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 4:4, a bramkę dającą 1 punkt zdobył Nikodem Olejniczak w doliczonym czasie gry. Oprócz Nikodema do bramki trafiali również Ksawery Ochowiak, Jakub Rogowski i Wiktor Przydanek. Warto zaznaczyć, że po komplecie 5 zwycięstw była to dopiero pierwsza strata punktów orlików.

Drugą porażkę w tej rundzie (w Boże Ciało) zanotowali również podopieczni trenera Roberta Raszewskiego. Było to bardzo bolesne starcie z wiceliderem tabeli KS 1999 Łopuchowo, zakończone porażką naszego zespołu 0:6. W ostatni weekend z kolei Huraganiści bez gry dopisali do ligowe tabeli komplet punktów wskutek wycofania się zespołu Lidera Szczytniki Czerniejewskie.

Pomału zbliżamy się do przerwy w rozgrywkach, liczymy na udany finisz naszych drużyn.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)