Doliczony czas zmorą Huraganu...

Doliczony czas zmorą Huraganu... 12 listopada 2021 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Czarna seria trwa w najlepsze... Huraganiści przegrali w Święto Niepodległości na własnym terenie z LKS Gołuchów 0:1 (0:0) po golu straconym w ostatniej akcji meczu...

Po XVI kolejkach czerwono-czarni zajmują 12. miejsce w tabeli IV ligi

Należy zaznaczyć, że mecz rozpoczął się od wprowadzenia flagi Polski przez młodych Huraganistów i odsłuchania całego hymnu naszego kraju w związku z przypadającym Świętem Niepodległości.

W pierwszej odsłonie obie drużyny stworzyły sobie po dwie sytuacje bramkowe. Pobiedziszczanie w mogli zdobyć gola w 6' i 30' minucie, ale w obu sytuacjach "na raty" piłkę złapał golkiper rywali. Pod bramką HP najgroźniej było w 14' minucie. Piłka po strzale z bliskiej odległości przeleciała nad bramką Sławomira Janickiego

Po przerwie obraz gry podobny był do tego z pierwszych 45. minut. Goście skupiali się przede wszystkim na obronie własnej bramki licząc na szybkie kontry. W 60' minucie w dobrej sytuacji znalazł się Dawid Ciążyński, który próbował przelobować bramkarza, ale piłka odbiła się od poprzeczki i wyszła poza boisko.

W 70' minucie po strzale z rzutu wolnego Piotra Trepki instynktownie piłkę odbił bramkarz zespołu z Gołuchowa. Od 85' minuty Pobiedziszczanie grali w "10" po drugiej żółtej kartce dla Ryszarda Wierzbińskiego.

Kiedy wydawało się, że zespoły podzielą się ostatecznie sprawiedliwym remisem rywale w 93' minucie zdobyli bramkę... Po dośrodkowaniu z bocznego sektora gola głową zdobył kapitan przyjezdnych Dawid Guźniczak...  Zaraz po golu arbiter zakończył spotkanie.

Należy zaznaczyć, że była to czwarta z rzędu porażka naszej drużyny. W każdym z tych meczów HP tracił gola w doliczonym czasie gry - trzy razy pierwszej połowy i raz drugiej. Kryzys "zagościł" się w Pobiedziskiej szatni na dobre... Na szczęście już w niedzielę szansa do "wskoczenia" na właściwe tory.

Skład: Sławomir Janicki – Piotr Trepka (78' Łukasz Maciejewski), Jakub Matusiak, Maciej Ratajski, Daniel Brylewski – Maksymilian Janowski (70' Marcin Pająk), Eryk Drożdżyński (57' Ryszard Wierzbiński), Patryk Jóźwiak, Maciej Jakubek (89' Mateusz Chachuła), Dawid Ciążyński (63' Kacper Bienert) – Mikołaj Witaszyk (88' Filip Szkutnik). Ponadto w kadrze: Krzysztof Chmielewski, Mateusz Kozłowski, Hubert Kaptur. (gk)