HIT kolejki: niedziela, 15:00, HURAGAN - Noteć Czarnków

HIT kolejki: niedziela, 15:00, HURAGAN - Noteć Czarnków 11 września 2020 r.
Zapowiedź meczu     Drukuj

VII seria spotkań stać będzie pod znakiem ligowego szlagieru. Pobiedziszczanie w hicie kolejki zmierzą się na własnym stadionie z Notecią Czarnków.

Obie ekipy jeszcze przed tygodniem były jednymi zespołami, które po pięciu meczach nie straciły punktów…

Zespół z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego jest jednym z faworytów do awansu, czego potwierdzeniem są ambitne plany rywali oraz dotychczasowe wyniki. Klub z tytularnym sponsorem firmą Stecio, wzmocniony przed sezonem kilkoma wartościowymi graczami m.in. byłym pomocnikiem Polonii Warszawa, Miedzi Legnica czy norweskiego ODDA FK Krystianem Feciuchem z IV-ligowego Lubuszanina Trzcianka z pewnością przyjedzie do Pobiedzisk walczyć o komplet punktów. Wszystko wskazuję również na to, że gości z trybun wspierać będzie spora grupa kibiców z Czarnkowa.

Po pięciu kolejkach Noteć i Huragan otwierały tabelę z kompletem 5 zwycięstw. Sytuacja zmieniała się po ostatniej serii gier. Zespół z Czarnkowa przed tygodniem uległ u siebie nowemu liderowi ligi Pogoni Łobżenica 2:4, z kolei Pobiedziszczanie na wyjeździe przegrali z Concordią Murowana Goślina 1:2

Co ciekawe, obie ekipy w historii zagrały ze sobą tylko raz. W minionym, niepełnym sezonie w Czarnkowie Huraganiści wygrali 3:0 przerywając długą serie Noteci 518 dni bez porażki na własnym terenie.

W przerwie meczu dla posiadaczy biletów i karnetów tradycyjnie zostaną wylosowane nagrody. Więcej informacji o meczu w wydarzeniu na klubowym profilu na facebook

Niedzielne zawody, które rozpoczną się o godzinie 15:00 na stadionie w Pobiedziskach poprowadzi trójka sędziów z Kolegium Sędziowskiego z Poznania. Głównym będzie Aleksander Borowiak, a pomagać mu będą Waldemar Kaczmarek oraz Marcin Nawrocki.

W związku z obecną sytuacją związaną z COVID zwracamy się z prośbą o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Zgodnie z obowiązującymi rozporządzeniami prosimy również o zachowanie dystansu na trybunach, podczas wchodzenia i wychodzenia ze stadionu. Przy wejściu na stadion będzie dostępny płyn dezynfekujący. (gk)

Huragan Pobiedziska