Huraganowa młodzież nie próżnuje!

Huraganowa młodzież nie próżnuje! 30 stycznia 2020 r.
Młodzież     Drukuj

Od 6 stycznia formę przed rundą wiosenną szlifują trampkarze, młodziki, orliki, żaki oraz zawodnicy z grupy Wronczyn. Tydzień później czyli 13 stycznia zajęcia wznowili juniorzy. Tym samym młodzi Huraganiści nie próżnują i pomimo ferii czy chorobowej aury pilnie trenują.

Zajęcia odbywają się w halach w Pobiedziskach i Wronczynie oraz na orliku w Pobiedziskach. Oprócz pracy treningowej nasza młodzież zalicza również turnieje halowe oraz gry kontrolne.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na Facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt

Warto zaznaczyć, że prowadzony jest nabór dodatkowy do zespołu juniorów oraz trampkarzy. Więcej informacji na plakacie poniżej oraz bezpośrednio u trenerów poszczególnych grup. Zachęcamy do kontaktu!

Huragan Pobiedziska