Intensywny i udany okres drużyn Akademii

Intensywny i udany okres drużyn Akademii 22 czerwca 2022 r.
Młodzież     Drukuj

Drużyny Akademii Huraganu Pobiedziska rozegrały w ostatnich 2 tygodniach 6 meczów o ligowe punkty, a także brały udział w turniejach organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej.

Był to udany czas dla naszych zespołów. Poniżej zapraszamy na relację z ostatnich spotkań.

Juniorzy w tym czasie rozegrali aż 3 spotkania. Pierwsze z nich zakończyło się imponującym zwycięstwem nad Concordią Murowana Goślina 4:1. Warto zaznaczyć, że w tym meczu występowaliśmy w roli gości i przegrywaliśmy 0:1. Przed przerwą do remisu doprowadził Sergiusz Kaźmierczak, a w drugiej odsłonie wynik podwyższyli Antoni Misiur, Dawid Cieśla, a także Błażej Frysiak.

W kolejnym meczu podopieczni trenera Stachowiaka przegrali na własnym obiekcie z Nałęcz Ostroróg 1:2. Mecz rozstrzygnął już w pierwszych 30 minutach, a bramkę dla Huraganu zdobył Sergiusz Kaźmierczak.

Wiele emocji przyniosło trzecie spotkanie juniorów, którzy na wyjeździe wygrali z AP Błękitni Owińska 4:3. Mecz do ostatniej minuty trzymał w napięciu, ostatecznie jednak to nasz zespół wyjeżdża z Owińsk jako zwycięzca. Bramki strzelali: Sergiusz Kaźmierczak (2), Antoni Misiur, a także Błażej Frysiak.

Młodzicy pod wodzą trenera Piotra Rogowicza rozegrali 2 mecze, z których mogą być bardzo zadowoleni. Pierwszy z meczów - przeciwko UKS Talent Poznań zakończył się remisem 2:2. Młodzicy przegrywali 0:2, ale pokazali w tym meczu prawdziwy charakter, doprowadzając do wyrównania w ostaniej minucie spotkania. Bramki dla naszego zespoły zdobyli Jan Meisner oraz Dominik Pawlak.

Drugi mecz ponownie rozstrzygnął się w samej końcówce, a jego bohaterem był strzelec dwóch bramek Oliwier Uramowski. Najpierw w drugiej połowie meczu otworzył wynik spotkania, a następnie minutę przed końcem ustalił jego wynik dając prowadzenie Huraganowi 2:1

Trampkarze prowadzeni przez trenera Andrzeja Rittera mieli okazję do sprawdzenia swoich umiejętności w meczu przeciwko Vitcovii Witkowo. Gospodarze przez 30 minut dzielnie się bronili, jednak kluczowe okazały się minuty pomiędzy 32 a 38, kiedy to Huraganiści zdobyli 2 bramki. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem trampkarzy 3:1, a hattricka w tym spotkaniu zdobył Kryspin Kaźmierczak.

Swoje turnieje rozgrywały również zespoły żaka i orlika, którzy rywalizowali z rówieśnikami w rozgrywkach pod patronatem WZPN. Nasze najmłodsze zespoły godnie reprezentowały Huragan Pobiedziska, popisując się udanymi dryblingami i strzelając mnóstwo bramek.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska