Intensywny weekend naszych drużyn młodzieżowych

Intensywny weekend naszych drużyn młodzieżowych 9 listopada 2022 r.
Młodzież     Drukuj

Bardzo dużo działo się podczas minionego weekendu. Wszystkie nasze drużyny brały udział w rozgrywkach pod egidą Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Nasze najmłodsze zespoły rozgrywały dobrze wszystkim znane turnieje, podczas których nie jest prowadzona ewidencja wyników. Żacy, prowadzeni przez trenera Przemysława Piechockiego i Bartosza Cierecha udali się do Fałkowa, gdzie w rywalizacji z rówieśnikami z innych klubów mieli możliwość doskonalenia swoich umiejętności.

Z kolei niedzielny poranek należał do orlików, prowadzonych przez trenerów Roberta Raszewskiego i Przemysława Piechockiego, którzy w Witkowie, podobnie jak ich młodsi koledzy, podczas formy turniejowej weryfikowali poziom swoich umiejętności.   

Udanie zaprezentowali się juniorzy, którzy pewnie pokonali Obrę Zbąszyń 6:1. Mecz od samego początku był kontrolowany przez gospodarzy, a na listę strzelców wpisywali się Radosław Woźniak (2), Sergiusz Kaźmierczak, Dawid Cieśla, Maksymilian Chomicz i Michał Śnieciński.

Bardzo wyrównany bój stoczyli młodzicy, którzy we wtorek na własnym boisku podejmowali drużynę Polonii Środa. Nasz zespół dobrze rozpoczął spotkanie, otwierając wynik rywalizacji za sprawą Dominika Pawlaka w 18 minucie spotkania. Niestety dwie bramki stracone w bardzo krótkim odstępie czasu nie zapewniły nam punktów i ostatecznie przegraliśmy z gośćmi 1:2.

Trampkarze, pomimo niekorzystnego rezultatu do przerwy zdołali odwrócić losy meczu na swoją korzyść. Rywalizacja z drużyną Chrobry Gniezno była bardzo emocjonująca i co najważniejsza - zakończona naszym zwycięstwem 3:1. Trzy punkty dla Huraganu zapewnili Kryspin Kaźmierczak, Oliwier Kluczyński oraz Bartosz Mieśnik.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts)

Huragan Pobiedziska