Jednobramkowa, sparingowa wygrana z Pogonią Mogilno

Jednobramkowa, sparingowa wygrana z Pogonią Mogilno 25 lipca 2021 r.
Seniorzy - relacja z meczu     Drukuj

Trzecie zwycięstwo w trzeciej grze sparingowej tego okresu przygotowawczego zaliczyli piłkarze Huraganu. Pobiedziszczanie pokonali na własnym boisku siódmy zespół IV ligi kujawsko-pomorskiej minionego sezonu Pogoń Mogilno 1:0 (1:0).

Kolejnym rywalem HP w środę będę rezerwy Piasta Gliwice.

Po pierwszych 45. minutach prowadzili gospodarze. Bramkę na 1:0 w 22' minucie pięknym strzałem zza pola karnego po zespołowej akacji zdobył Ryszard Wierzbiński (skrót meczu - tutaj). Nasz zespół w pierwszej połowie stworzył sobie jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, lecz zabrakło dokładności i skuteczności. W 21' minucie rzutu karnego nie wykorzystał Maciej Ratajski - przestrzelił.

W przerwie trenerzy Paweł Kutynia, Błażej Czyżewski i Jacek Przybylski dokonali ośmiu zmian. W drugiej odsłonie bliski szczęścia był m.in. powracający po kontuzji Przemysław Halasz, który nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

W grze kontrolnej z Pogonią z różnych przyczyn zabrakło m.in. Jędrzejczaka, Żołądkiewicza, Ciążyńskiego, Witaszyka, Bienerta, Janowskiego, Jóźwiaka, Trepki.

Wyniki oraz terminarz gier kontrolnych seniorów dostępny tutaj. (gk)