Kolejne mecze Akademii za nami

Kolejne mecze Akademii za nami 1 października 2020 r.
Młodzież     Drukuj

W miniony weekend zespoły młodzieżowe Huraganu Pobiedziska, w ramach rozgrywek organizowanych przez Wielkopolski Związek Piłki Nożnej rozegrały cztery spotkania.

Dwa z nich zakończyły się zwycięstwem naszej młodzieży, dwa porażkami.

Bardzo dobrze weekend otworzył zespół U16, który zmierzył się z Orłami Komorniki. Gospodarze nie pozostawili szans gościom pewnie wygrywając 4:0. Bramki zdobywali Dawid Górzyński (2) oraz Sergiusz Kaźmierczak i Antoni Misiur.

W drugim sobotnim meczu drużyna rezerw grała na wyjeździe z LKS Kicin. Gospodarze nieznacznie wygrali 2:1, a honorową bramkę dla Huraganu zdobył Adam Ostajewski.

Na zakończenie sobotnich zmagań zespół U12 zmierzył się na wyjeździe z LPFA 72 Poznań. Młodzi Huraganiści wygrali, aż 4:0, a bramki zdobywali Kryspin Kaźmierczak (2), Mateusz Krakowski oraz Victor Gackowski.         

Jedyny niedzielny mecz nie był udany dla naszego zespołu U10. Orlicy stworzyli bardzo ciekawe widowisko, ostatecznie jednak przegrywając w Poznaniu z Orlikiem 7:3. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Tytus Grabski, Ksawery Ochowiak oraz Jakub Rogowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(ts)

Huragan Pobiedziska