Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji

Najmłodsi wkroczyli do turniejowej rywalizacji 13 września 2022 r.
Młodzież     Drukuj

W mijający weekend o ligowe punkty walczyli trampkarze. Swoje turnieje rozegrały również zespoły orlika i żaka, jednak w tych kategoriach wiekowych Wielkopolski Związek Piłki Nożnej nie prowadzi ewidencji wyników.

Trampkarze trenera Andrzeja Rittera udali się na wyjazd do Brzeźna, gdzie mierzyli się z miejscowym Maratończykiem. Spotkanie zakończyło się bardzo wysokim zwycięstwem czerwono-czarnych i ze względu na szacunek do rywala nie będziemy podawać wyniku. Zaznaczymy, że na listę strzelców wpisali się: Szymon Meisner, Mateusz Stelmaszak, Kryspin Kaźmierczak, Łukasz Kusztelski oraz Oliwier Kluczyński.

Swoje premierowe turnieje mają za sobą drużyny żaka i orlika - żaki rozgrywały turniej w Gnieźnie, z kolei orlicy gościli przyjezdnych w Pobiedziskach. Zawody na własnym terenie uatrakcyjnili rodzice naszych podopiecznych, którzy zadbali o ciepły napój oraz słodkości za co serdecznie dziękujemy!

Oba wydarzenia były doskonałą okazją do integracji z rówieśnikami, a także sprawdzenia trenowanych umiejętności w warunkach meczowych. Padło mnóstwo goli, a także obejrzeliśmy wiele efektownych pojedynków 1x1, czyli wszystko to co jest najważniejsze w szkoleniu zawodników w tej kategorii wiekowej. 

Nie obył się mecz juniorów. Zespół z Mosiny kilka godzin przed meczem poinformował, że ze względu na brak składu nie dotrze na mecz do Pobiedzisk. Młodziki w miniony weekend pauzowały.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku i w zakładce Akademia na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! (ts/gk)

Huragan Pobiedziska