Niemożliwe nie istnieje 2...

Niemożliwe nie istnieje 2... 28 maja 2024 r.

Mówią, że nic dwa razy się nie zdarza... Niestety niespełna dwa tygodnia po porażce w Poznaniu z Wiarą gdzie dwie bramki dla rywali padły w samej końcówce meczu czerwono-czarni w analogiczny sposób przegrali w minioną sobotę w Kórniku z Kotwicą...

Pobiedziszczanie do przerwy po dobrej grze prowadzili na wyjeździe 1:0 po golu z 45' minuty Marcina Jędrzejczaka. Po przerwie, szczególnie w ostatnich piętnastu minutach (podobnie jak z Wiarą Lecha) Huraganiści oddali pole gry liderującej Kotwicy, która z charakterem zagrała do końca i za sprawą Patryka Ulińskiego zdobyła bramki w 89' i 92' minucie meczu...

Tym samym ekipa z Kórnika na pięć kolejek przed końcem sezonu ma dziewięć punktów przewagi nad drugim Lipnem Stęszew. Wiemy, że to jest piłka nożna, ale w takiej sytuacji drużyna trenera Tomasza Nawrota może już myśleć o przyszłym sezonie na boiskach III-ligi.

Skórt z meczu dostępny są na kanale YT - tutaj. Szersza fotorelacja przygotowana przez Sobieszkou Fotografia dostępna na klubowym profilu na facebook.

Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj. (gk)