Pewne wygrane juniorów i rezerw

Pewne wygrane juniorów i rezerw 21 września 2020 r.
Młodzież     Drukuj

Kolejny meczowy weekend mają za sobą nasze drużyny młodzieżowe.

Tym razem na boisku rywalizowały ekipy orlików, młodzików, juniorów oraz rezerw.

Wszyscy oprócz drugiej seniorskiej ekipy swoje mecze rozegrali na wyjeździe.

Pierwszy w sobotę o 11. na boisko wybiegł zespół młodzików, który niestety poniósł pierwszą ligową porażkę. Lepsi okazali się rówieśnicy z Niechanowo, którzy wygrali 3:1 (1:0). Autorem honorowego trafienia dla Pobiedziszczan był Mateusz Stelmaszak.

Pół godziny później do walki o pierwszej ligowe punkty przystąpili juniorzy. W Suchym Lesie miejscowe Suchary musiały uznać wyższość piłkarzy Huraganu, którzy pewnie wygrali 8:2 (2:0) po trafieniach Dawida Cieśli (3), Krzysztofa Kozaneckiego, Kacpra Kalczyńskiego, Dawida Górzyńskiego, Sergiusza Kaźmierczaka oraz Antoniego Misiura.

W niedzielę z kolei do boiskowej walki przystąpiły orliki oraz zespół rezerw. Orlik przegrał po trudnym meczu w Swarzędzu z Unią 1:6 (0:2), a jedyne trafienie dla HP zaliczył Dominik Pawlak. Drużyna rezerw z kolei poszła śladem pierwszej ekipy i również 2:0 (1:0) pokonała swoich rywali. Obie bramki w meczu z KS Uchorowo zdobył Marcin Jesionkowski.

Więcej ciekawych informacji dotyczących codziennego funkcjonowania Akademii Huraganu Pobiedziska, zdjęcia, relacje i ciekawostki znaleźć można na dedykowanym grupom młodzieżowym profilu na facebooku. Zapraszamy do odwiedzin i polubienia! Terminarze, tabele oraz kadry drużyn w zakładce Akademia.

Przypominamy również, że jeśli szukasz namiarów na trenera lub kierownika danej grupy, zajrzyj w zakładkę Klub -> Trenerzy/kierownicy lub Kontakt(gk)

Huragan Pobiedziska