Piłkarski kryminał...

Piłkarski kryminał... 21 października 2024 r.

To co wydarzyło się w meczu z Polonią Chodzież w Szamocinie mocno nadszarpnęło reputację drużyny z Pobiedzisk...

Po rozegranych 13. kolejkach Huragan z 17. punktami zajmuję dziewiąte miejsce w ligowej tabeli.

Huraganiści weszli w ten mecz perfekcyjnie i nic nie zwiastowało, że ostatecznie z Szamocina do Pobiedzisk nie przyjedzie nawet punkt... Po golach Wojciecha Kłakulaka i Brajana Burzyńskiego czerwono-czarni prowadzili po 27' minutach 2:0... a gdyby wykorzystali jeszcze co najmniej dwie świetne okazje do zdobycia bramki prowadzenie byłoby wyższe.

Gol kontaktowy rywali w 35' minucie zmienił oblicze meczu... Tuż przed przerwą zrobiło się 2:2.

Zaraz po wznowieniu gry swoje okazję znów mieli Pobiedziszczanie, ale w 55' minucie było 3:2 dla gospodarzy. Warto zaznaczyć, że wszystkie gole dla rywali padły po fatalnych błędach przy wyprowadzeniu piłki. Polonia wynik meczu podwyższyła z rzutu karnego w 71' minucie i ostatecznie wygrała 4:2.

Sytuacja i postawa drużyny w ostatnich meczach staję się coraz bardziej niepokojąca...

Szersza fotorelacja przygotowana przez Sobieszkou Fotografia dostępna na klubowym profilu na facebook. Składy, statystyki oraz szczegóły meczowe dostępne są tutaj. (gk)